به نوشته اخبار خودرو با استناد به گفته سایت پدال

 

آندره داویتسیوزو موتورسوار تیم دوکاتی، در تمرین دوم موتو جی پی ژاپن در پیست Motegi به بهتری تمرینات امروز موتو جی پی ژاپن دست یافت در شرایطی که مارکز در این تمرین تصادف کرد.

اوضاع پیست در ابتدای تمرین دوم نیز خوب نبود و به نظر می‌رسید رکورد ۱:۵۵٫۴۱۸ مارکز دست‌یافتنی نباشد. با اینحال داویتسیوزو با ثبت لحظه ۱:۵۴٫۸۷۷ تنها ۱۵ دقیقه بعد از شروع تمرین دوم، ۶ دهم ثانیه رکورد مارکز را افزایش بخشید و ۱٫۱ ثانیه با نفر بعدی فاصله ایجاد کرد.

یوهان زارکو، ۱۵ دقیقه مانده به انتهای تمرین بهتری داویتسیوزو را به zero.6 ثانیه کاهش داد. سپس مارکز فاصله را به تنها ۴۳ هزارم ثانیه رساند. اندکی بعد از کاهش دادن این فاصله، مارکز در پیچ four تصادف کرد و نتوانست رکورد خود را افزایش بخشد. مارکز حتی با این تصادف، به نوعی نفر دوم کار را به انتهای رساند و الیش اسپارگارو در لحظات آخر فاصله با داوی را به ۱۸۴ هزارم ثانیه رساند و سوم شد.

خورخه لورنزو در مکان چهارم ایستاد. فاصله ایشان با هم‌تیمی خود zero.357 ثانیه بود. زارکو نیز برای باز هم بهترین موتورسوار یاماها بود و در جای پنجم قرار گرفت. دنیلو پتروچی سومین دوکاتی سواری بود که به اشتراک ۶ موتورسوار برتر قرار داشت و آندره ایانونه نیز با فِیرینگ(قطعه ایرودینامیکی در قسمت جلوی موتورسیکلت) تازه moustache موتورسیکلت خود در جای هفتم ایستاد. موتورسواران هوندا دنی پدروسا و کل کراچلو و دیگر موتورسوار سوزوکی الکس رینز در مکان‌های هشتم تا دهم قرار دریافت کردند.

برای شما هم جالب است:   آزادسازی قیمت خودرو ؛ خوش بحال خودروسازان

 

تمرین دوم نیز برای موتورسواران یاماها بسیار سخت بود و وینیالز و روسی در مکان‌های یازدهم و دوازدهم به کار خود انتهای دادند در شرایطی که هر دو حدود ۱٫۵ ثانیه با در صدر اختلاف داشتند.

جدول نهایی تمرین دوم گرندپری موتو جی پی ژاپن ۲۰۱۷

 منبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد