کد خبر : 33158
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴
24 views بازدید

آیا دیگر نمی‌توان بدون کارت سوخت، بنزین زد؟

درباب اخبار خودروهای داخلی خبری داریم مبنی بر اینکه ” آیا دیگر نمی‌توان بدون کارت سوخت، بنزین زد؟” که پیشتر بدان میپردازیم. درست ۱۰سال قبل مردم‌ایران با برنامه‌تازه ای مواجه‌شدند که بر اساس آن کسانی که قصد سوخت‌گیری برای خودروهایشان را داشتند، می‌بایست از کارت سوخت که صرفا برای بنزین مورد بهره برداری قرار‌می‌گرفت، بهره ببرند. این برنامه تا سال ۱۳۹۴ ادامه‌داشت با این وجود […]

درباب اخبار خودروهای داخلی خبری داریم مبنی بر اینکه ” آیا دیگر نمی‌توان بدون کارت سوخت، بنزین زد؟” که پیشتر بدان میپردازیم.

درست ۱۰سال قبل مردم‌ایران با برنامه‌تازه ای مواجه‌شدند که بر اساس آن کسانی که قصد سوخت‌گیری برای خودروهایشان را داشتند، می‌بایست از کارت سوخت که صرفا برای بنزین مورد بهره برداری قرار‌می‌گرفت، بهره ببرند. این برنامه تا سال ۱۳۹۴ ادامه‌داشت با این وجود در خرداد این‌سال، عملا کارت سوخت از چرخه سوخت‌گیری مردم‌ایران حذف‌شد.

با اینحال بار‌دیگر بر اساس مصوبه مجلس و الزام دولت به سهمیه‌بندی بنزین، سوخت‌گیری با کارت‌سوخت به زندگی‌ایرانیان بازخواهدگشت. در باب همین موضوع، سخنگوی کمپانی‌ملی‌پالایش‌و‌پخش فراورده‌های‌نفتی مطرح کرد که دریافت کارت‌سوخت برای همه خودروها الزامی خواهد شد و کسانی که بدون کارت‌سوخت قصد سوختگیری داشته باشند، دچار سخت خواهند شد.

دلچسب اسماعیلی؛ سخنگوی کمپانی‌ملی‌پالایش‌و‌پخش فراورده‌های‌نفتی در گفتگو با اهالی‌رسانه اضافه کرد: مجلس، کمپانی‌نفت را برای الزامی‌کردن سوخت‌گیری با کارت‌سوخت، مجبور کرده‌است و کارت سوخت مکان‌داران لزوما برای مواقع‌ضروری مصرف‌خواهد‌شد و مردم می‌بایست برای سوخت‌گیری از کارت‌سوخت شخصی استفاده‌کنند.

اسماعیلی در جواب به سوالی در باب نحوه پیگیری کارت‌سوخت های مفقود‌شده و لحظه اجرای این‌مصوبه گفت: هنوز زمانی مطرح نشده و کسانی که به هر دلیلی کارت‌سوخت ندارند، قادر اند با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ درمقایسه با اخذ این‌کارت اقدام‌کنند.

امیدواریم خبر ” آیا دیگر نمی‌توان بدون کارت سوخت، بنزین زد؟” مورد استقبال علاقه مندان به خودروهای در معرض داخل کشور قرار گرفته است.

منبع

به این پست امتیاز دهید.
پسندیدم۰خوشم نیومد۰
برای شما هم جالب است:   خودروهای دلنشین وارداتی بعد از حذف قانون عدم ورود خودروهایی با حجم بیش از ۲۵۰۰ سی‌سی!
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات