درباب اخبار خودروهای داخلی خبری داریم مبنی بر اینکه ” امداد نوروزی آرین موتور برای خودروهای میتسوبیشی و DS” که پیشتر بدان میپردازیم.

کمپانی آرین موتور نماینده رسمی میتسوبیشی موتورز ژاپن در ایران و به علاوه از طرف دیگر آرین موتور تابان، نماینده تولیدات DS در کشورمان، برای رفاه حال خریداران خود در تعطیلات نوروزی برنامه ویژه خدمات به مسافران را مقرر کرده است.

در برنامه فوق در مسیرهای جاده‌ای ساحل دریای خزر در استان مازندران و به علاوه از طرف دیگر مسیر تهران – اصفهان و اصفهان – شیراز خدمات ویژه امدادی به خریداران خودروهای میتسوبیشی و DS ارایه می‌شود.

خریداران محترم این کمپانی در طول تعطیلات نوروز از تاریخ ٢٩ اسفند ماه الی ١۴ فروردین ماه ١٣٩۶ قادر اند با رابطه با شماره تلفن ۴٧٢٩٣٢٩٣-۰۲۱ از خدمات امداد سیار آرین موتور استفاده نمایند.

به علاوه از طرف دیگر شماره تلفن ۴٧٢٩٣٠٠٠-۰۲۱ جهت ارایه خدمات رسانی فنی و جواب به سؤالات فنی خریداران محترم تولیدات میتسوبیشی و DS در معرض خواهد بود.

خریداران محترم قادر اند جهت اطلاع از نکات برنامه امداد نوروزی تولیدات میتسوبیشی به تارنما آرین موتور به آدرس http://arian-motor.com/

و جهت اطلاع از نکات برنامه امداد نوروزی خودروهای DS به آدرس http://www.dsautomobiles.ir/ مراجعه نمایند.

امیدواریم خبر ” امداد نوروزی آرین موتور برای خودروهای میتسوبیشی و DS” مورد استقبال علاقه مندان به خودروهای در معرض داخل کشور قرار گرفته است.

منبع

برای شما هم جالب است:   برای مسافرت به پاریس، تنها ۱۰ روز مهلت باقیست
 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد