درباب اخبار خودروهای داخلی خبری داریم مبنی بر اینکه ” با خودروی BYD S6 خود در روزهای نوروز تصویر بگیرید و در مسابقه کمپانی کنید!” که پیشتر بدان میپردازیم.

کم‌کم سال ۱۳۹۵ با تمام تلخی‌ها و خوشی‌هایش دارد تمام می‌شود و پیش به سوی سال جدید داریم می‌رویم و باید بگوییم لحظه مانند برق و باد می‌گذرد. کمپانی خودروسازی کارمانیا برای افزودن هیجان به مالکان خودروی BYD S6 مسابقه بزرگ عکاسی برگزار کرده است. در این مسابقه هموطنان قادر اند در سفرهای نوروزی خود یا کنار سفره هفت سین تصویر بگیرند و تصویر گرفته شده را برای ایمیل مطرح شده (advertisements@karmania-auto.ir) بفرستند. این مسابقه الزامی به تجربه عکاسی ندارد و کمپانی کنندگان قادر اند تصویر‌های خود را با هر دوربینی و یا حتی دوربین تلفن همراه بگیرند و تا ۱۸ فروردین ماه سال آتی مهلت برای ارسال عکس ها دارند.

بیشتر بخوانید:

جوایز نفرات اول تا سوم این مسابقه به ترتیب سکه تمام، نیمه سکه و ربع سکه است. ضروری به ذکر است که بگوییم اسامی برندگان بهمراه عکس ها منتخب در وب‌سایت این کمپانی پخش خواهد شد. نظر شما پیرامون این عمل کمپانی خودروسازی کارمانیا چیست؟

 

امیدواریم خبر ” با خودروی BYD S6 خود در روزهای نوروز تصویر بگیرید و در مسابقه کمپانی کنید!” مورد استقبال علاقه مندان به خودروهای در معرض داخل کشور قرار گرفته است.

منبع

برای شما هم جالب است:   رکاب - هزینه مزدا ۳ به ۴۷.۵ میلیون تومان رسید
 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد