کد خبر : 19700
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۹
1 views بازدید

با ۱۰ خودروی بدون مرگ دنیا آشنا شوید!

درباب جدید های خودرو خبری داریم مبنی بر اینکه ” با ۱۰ خودروی بدون مرگ دنیا آشنا شوید!” که پیشتر بدان میپردازیم. وقتی که شما قصد خرید وسیله نقلیه ای دارید، توانایی اطمینان بودن را به نوعی یک فاکتور مهم درنظر خواهید گرفت. قابل اعتماد بودن در این وسایل حمل و نقل اهمیت بینهایت زیادی دارد، چرا که مشکلات مکانیکی قادر اند خودروی شما را […]

درباب جدید های خودرو خبری داریم مبنی بر اینکه ” با ۱۰ خودروی بدون مرگ دنیا آشنا شوید!” که پیشتر بدان میپردازیم.

وقتی که شما قصد خرید وسیله نقلیه ای دارید، توانایی اطمینان بودن را به نوعی یک فاکتور مهم درنظر خواهید گرفت. قابل اعتماد بودن در این وسایل حمل و نقل اهمیت بینهایت زیادی دارد، چرا که مشکلات مکانیکی قادر اند خودروی شما را از پا در بیاورند و شما نیز بعد از مدتی، مجدد باید به‌فکر یک اتومبیل دیگر باشید.

رانندگان قادر اند پیرامون از کار افتادن بلوتوث خودرو با هم ساعت‌ها بحث کنند با اینحال در لحظه طی کردن مسافت طولانی، همین سخت ساده، غیرقابل اعتماد بودن وسیله نقلیه ای را نشان می‌دهد که یقینا شما، صاحب آن هستید. یقینا پیمودن مسافت طولانی، تقریبا ۲۰۰.۰۰۰ مایل، می‌تواند مشکلات یک خودرو را نشان دهد و در این مدت، تمام جزئیات اتومبیل واضح خواهد شد.

سال قبلی مطالعه دقیق و بزرگی به وسیله iSeeCars انجام شد که طی آن از ۱٫۱ میلیون نفر تحقیقات انجام شد و نتیجه آن به‌صورت یک مقاله پخش شد. از اینرو شما با خودروهایی مواجه هستید که بیش از ۲۰۰،۰۰۰ مایل در تردد بوده‌اند و عیوب ممکن آنها بطور کلی واضح شده است.

در مقاله امروز شما با خودروهایی که کمترین سخت را برای صاحب ایجاد کرده‌اند آشنا می‌شوید.

۱۰٫ هوندا سیویک

ورژن هیبریدی سیویک که چندسالی هست ارائه می‌شود در قسمت‌های مختلف مانند باتری مشکلاتی را برای خریداران ایجاد کرده با اینحال وقتی که شما نمونه بنزینی را انتخاب می‌کنید، یک تجربه محشر خواهید داشت. شما با کالا زیبای هوندا که به‌صورت هاچبک نیز ارائه شده، مدت‌ها میتوانید لذت داشتن یک ماشین خوب را حس کنید. با این وجود علاقه‌مندان این خودرو نگران فاصله طولانی بین ارائه نمونه تازه بوده‌اند که مدت زیادی نمیگذرد که هوندا با عرضه نمونه تازه خود، به آنها اطمینان خاطر داد. از اینرو ورژن مهیج کننده سیویک که در کنفرانس نیویورک ۲۰۱۵ نشان‌داده شد، می‌تواند خیلی زود خودروی سواری شما شود.

برای شما هم جالب است:   مقایسه دو تکنولوژی نوین در تولید تولیدات حال حاضر در زمینه خودرو!

۹٫ تویوتا هایلندر

Toyota-Highlander-2017-800-01

این خودرو برای خانواده‌هایی که می‌خواهند یک خودروی بزرگ و جادار داشته باشند و علاقه‌ای به انتخاب وانت‌ها ندارند، بسیار خوب است. هایلندر را می توان راحت، جادار، آرام، و خوش رفتار دانست که گزارش استفاده کنندگان، آن را جزء خودروهای شاسی بلند سایز متوسط برتر قرار داده است. این خودرو یقینا تنها شاسی بلندی با موتور شش سیلندر خواهد بود که شما دوست دارید، در پارکینگ خانه داشته باشید.

eight. تویوتا Sienna

Toyota-Sienna-2018-800-01

نوع باز شدن‌ویژه درب‌ها و محیط بار خوب، این خودروی نه‌چندان مشهور را به یکی از خوب‌های خانوادگی ها مبدل کرده است. این مینی‌ون، تمام نیاز شما را به محیط کافی برای حمل بار، برطرف می‌کند. Sienna با سیستم چهارچرخ متحرک، از جهت فنی، آسایش و راحتی خوبی را برای شما ممکن می‌کند. این مینی ون، می‌تواند چندین سال، جواب شما را به داشتن یک خودروی خوب دهد.

۷٫ هوندا CR-V

Honda-CR-V-2017-800-01

هوندا CR-V، یک شاسی بلند، بزرگ نیست، با اینحال از داخل کابین، فکر مشابه به خودروهای فول‌سایز است. این شاسی بلند هوندا از روش سیستم چهارچرخ متحرک خود، نهایت قدرت و اطمینان را برای شما ممکن می‌کند.

۶٫ هوندا آکورد

Honda-Accord_Hybrid-2017-800-01

آسیایی‌ها، حضور پررنگی در این لیست دارند. هوندا آکورد با محیط داخلی بزرگ و راحت، چیزی بیشتر از یک خودروی متوسط، نظر شما را جلب می‌کند و اگر شما آن را با پیشرانه چهارسیلندر سفارش دهید، یقینا سال‌های طولانی، بدون سخت از آن سود خواهید برد. از جهت مصرف سوخت، آکورد، مبلغ فراوانی را برای شما ذخیره خواهد نمود تا برای نمونه تازه تر آن زودتر تکمیل شوید.

۵٫ تویوتا کرولا

Toyota-Corolla_EU-Version-2017-800-01

تویوتا کرولا ممکن است محیط فراوانی مانند هوندا CR-V، را برای شما ممکن نکند. با اینحال اگر می‌خواهید یک خوروی مطمئن داشته باشید، کرولا توصیه خوبی خواهد بود. محاسبه فروش بالای این سدان تویوتا، نشان می‌دهد که مردم جهان از کیفیت آن باخبر هستند. تویوتا با نگاهی دارای اختلاف، کرولا را در هر نسل، بهتر از نسل قبلی دیزاین می‌کند. محیط خارجی ممکن است چندان در هر نسل تفاوت بارز نکند با اینحال محیط داخلی در هر سال، بروزتر و ساده تر می‌شود.

برای شما هم جالب است:   معرفی نمونه مفهومی هیوندای نوروساینس در موزه لس آنجلس!

four. هوندا پایلوت

01-e1428496240348

برای خانواده‌هایی که می‌خواهند یک جابه‌جایی راحت و قابل اعتماد داشته باشند و دوست‌ندارند وسیله نقلیه ای در شکل‌و شمایل یک ون داشته باشند، پایلوت گزینه خوبی خواهد بود. این خودرو می‌تواند تا ۸ نفر را به سادگی و با محیط کافی در خود جای دهد و سیستم چهارچرخ متحرک نیز دلیل می شود قدرت خوبی برای حمل مسافران داشته باشد.

three. هوندا ادیسه

Honda-Odyssey-2018-800-03

هوندا اودیسه با گذشت چند سال از لحظه ارائه به نوعی یکی از دلنشین‌ترین ون‌ها خودنمایی می‌کند. هوندا با معرفی این نمونه، نشان داد که مردم قادر اند با یک ون، رانندگی مهیج را تجربه کنند. این نمونه می‌تواندبا کوچکترین سخت، هشت سرنشین را حمل کند و آنها نیز از سواری خود، لذت ببرند.

۲٫ تویوتا کمری

Toyota-Camry-2018-800-01

قرار گیری کمری در بین بهترین‌ها کمی عادی شده، و این خودرو در بیشتر مواقع در مقام بالای بهترین خودروها قرار داشته است. همه نمونه‌های کمری، قادر اند تا سال‌ها بدون سخت تردد کنند با اینحال ورژن ۴ سیلندر، یک خودروی بدون مرگ محشر شمرده می شود. برای داشتن یک خودروی قوی، کمری رانندگی خوب و فضایی راحت را ممکن می‌کند که میتوانید با خیال راحت بیش از ۲۰۰٫۰۰۰ مایل را رانندگی کنید.

۱٫ تویوتا پریوس

Toyota-Prius-2016-800-01

تمام لیست، سخت‌جان‌ترین خودروها را تولیدات ژاپنی گرفته‌اند که این یعنی قدرت صنعت خودروسازی یک کشور. وقتی که تویوتا پریوس برای نخستین‌بار عرضه شد، افراد زیادی نگران بودند که باتری بعد از مدتی سخت‌ساز شود، با اینحال تویوتا نشان داد که می‌توان یک خودروی هیبریدی، مادام‌العمر داشت. پریوس به میزان باور نکردنی‌ای توانایی اطمینان دارد و رضایت شما را جلب خواهد نمود. این خودرو بطور کلی لیاقت مکان در ابتدا را دارد.

امیدواریم خبر ” با ۱۰ خودروی بدون مرگ دنیا آشنا شوید!” مورد استقبال علاقه مندان به خودرو قرار گرفته است.

منبع

برای شما هم جالب است:   باارزش ترین برندهای خودروسازی جهان در سال 2017 مطرح شدند
به این پست امتیاز دهید.
پسندیدم۰خوشم نیومد۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات