درباب جدید های خودرو خبری داریم مبنی بر اینکه ” برای اولین بار در فرمول ۱: استارت سه گانه در ۲۰۱۸″ که پیشتر بدان میپردازیم.

اینطور گفته میشود که سال آتی چیس کری مدیر تازه فرمول یک و همکارانش قصد دارند تا فرمول یک را مجددا به دوران اوج خودش برگردانند. ممکن است بتوان گفت ۲۰۱۸ شروعی مجددا برای فرمول ۱ خواهد بود به شرطی که مدیران این ورزش به جای تجارتی که در طول این چند سال کارکرد خود را به جذابیت داده بود، سعی در افزایش اوضاع حدودا کسل بار آن کنند. حال شنیده‌ها حاکی از آن است که قرار بر آن شده تا مثل موتو جی‌پی، فرمول ۱ هم حاوی استارت سه گانه (در سه ستون) شود.

با این وجود ممکن است با خود بگویید که به چه نحو در پیست باریکی مانند موناکو که دو خودرو همراه با هم به سختی جای می‌شوند، می‌توان استارتی سه گانه داشت؟ جواب این است که تنها در سه پیست «پول ریچارد فرانسه»، «ردبول رینگ اتریش» و «سیلوراستون انگلیس» بیننده شروع استارت در سه ستون خواهیم بود. با این وجود پارسال در همین ماه‌ها صحبت از گسترش تعداد راننده‌های چند تیم در صدر مانند مرسدس و فراری به میان آمده بود که اینطور گفته میشود که با این ایده فدراسیون جهانی اتومبیل رانی پیرامون استارت سه گانه، امید علاقه مندان این تیم‌ها برای داشتن سه راننده در مسابقات فرمول ۱ قوت گرفته است.

چیس کری و راس بروان سخت در تلاش‌اند تا قادر باشند فرمول یک را از باتلاقی که در آن گرفتارشده نجات دهند و تمامی تصمیماتی که می‌گیرند شاهدی بر این مدعاست. همه علاقه مندان و عاشقان یک‌صدا خواسته‌شان این است:

جذابیت فرمول ۱

برای شما هم جالب است:   تولید ناوگانی توانمند از 100 خودرو خودران به وسیله اینتل

امیدواریم خبر ” برای اولین بار در فرمول ۱: استارت سه گانه در ۲۰۱۸″ مورد استقبال علاقه مندان به خودرو قرار گرفته است.

منبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد