به نوشته سایت رکاب و با استناد به گفته دیجی لند

سازمان استاندارد ایران با پخش یک گزارش، بهترین خودروهای شاسی بلند مارکت ایران در دسته هزینه ای کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان را با توجه به رضایت خریداران در سال ۹۵ عرضه کرد.

در سال‌های واپسین، مارکت خودروی ایران از تنوع بیشتری دارا شده و کمپانی‌های مختلف تلاش کرده‌اند تا به نیازها و علایق خریداران خودروهای گوناگون در کلاس‌ها و رده‌های هزینه ای مختلف جواب بگویند. خودروهای شاسی بلند، این ایام شهرت ممتازی به اشتراک خریداران دارند و بدین جهت در سال‌های واپسین بیننده ارائه نمونه‌های متفاوتی در این کلاس بوده‌ایم. بخشی از تقاضای خریداران به شاسی بلندهای کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان مرتبط می‌شود و این رده توانسته با خودروهای چینی، سهم زیادی از مارکت ایران را به مالکیت خود درآورد و با افزایش بسیار خوبی مواجه شود.

در سال ۱۳۹۵ بیننده ارائه ۱۶ نمونه خودروی شاسی بلند در دسته هزینه ای کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان در مارکت ایران بودیم که اکثرا از کشور چین آمده‌اند و حدود four درصد از کل فروش خودروها در این سال را مختص خود کرده‌اند. نتایج پخش شده به وسیله کمپانی بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از رضایت خریداران، بهترین خودروهای شاسی بلند مارکت کشورمان را عرضه می‌کند. بر اساس این خبر، خودروی چانگان CS35 اتوماتیک با امتیاز ۷۴۴ از ۱۰۰۰ موفق شد بالاترین امتیاز رضایت خریداران را به چنگ آورد. هایما S7 توربو اتوماتیک، چانگان CS35 دنده دستی، چری تیگو ۵، جک اس ۵، هاوال M4، ام وی ام X22 و ام وی ام X33 هم جزو بهترین خودروهای شاسی بلند کمتر از ۱۰۰ میلیون در مارکت ایران هستند.

برای شما هم جالب است:   جیلی امگرند مینی - Geely Emgrand Mini : ویژگیهای تکنیکی ، هزینه و گالری عکس ها

بهترین خودروهای شاسی بلند

بهترین خودروهای شاسی بلند در دسته کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان – سال ۹۵

مقامخودروکمپانیامتیاز از ۱۰۰۰
۱چانگان CS35 اتوماتیکسایپا۷۴۴
۲هایما توربو اتوماتیکایران خودرو۷۴۳
threeچانگان CS35 دنده دستیسایپا۷۴۲
fourچری تیگو ۵ اتوماتیکمدیران خودرو۷۳۲
۵جک S5 دنده دستیکرمان موتور۷۳۲
۶هاوال M4 اتوماتیکدیار خودرو۷۲۹
۷جک S5 اتوماتیککرمان موتور۷۲۹
eightام وی ام X22 دنده دستیمدیران خودرو۷۱۹
۹هایما اتوماتیکایران خودرو۷۱۵
۱۰ام وی ام X33 دنده دستیمدیران خودرو۷۱۰

ام وی ام ایکس ۲۲ بهترین شاسی بلند جک اس ۵ چانگان CS35 چری تیگو ۵ خودروهای شاسی بلند سازمان استاندارد کمپانی بازرسی کیفیت و استاندارد ایران هاوال هایما اس ۷ توربومنبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد