به نوشته اخبار خودرو با استناد به گفته سایت پدال

مانند سالیان قبل امسال هم سازمان مشهور و حرفه ای Ward’s Auto اقدام به انتخاب و معرفی بهترین دیزاین‌های داخلی خودروهای ۲۰۱۷ نموده و یک‌باز هم بهترین بهترین‌ها را انتخاب است. سال قبلی برندگان این آزمون تولیداتی از کمپانی‌های شورلت، ب‌ام‌و، کادیلاک و… بودند در شرایطی که امسال انتخاب‌ها حتی از سال قبلی هم بهتر و محشر‌تر شده‌اند. پیشتر ملاحظه لیست کامل برندگان بهترین دیزاین داخلی سال ۲۰۱۷ را بهمراه هزینه هر خودرو می‌کنید:

خودروهزینه
آلفارومئو جولیا۵۰,۴۹۰ دلار
بنتلی بنتایگا۲۷۸,۷۳۰ دلار
بیوک لاکراس۵۰,۲۷۰ دلار
هوندا CR-V۳۴,۶۳۵ دلار
لکسس LC500۱۰۲,۹۹۵ دلار
لینکلن کانتیننتال۷۲,۸۷۰ دلار
مازراتی لوانته۹۰,۰۰۰ دلار
مزدا CX-9۴۵,۸۵۵ دلار
مینی کانتریمن۳۸,۴۵۰ دلار
سوبارو ایمپرزا۲۹,۲۶۰ دلار

 

از ارزان‌ترین خودروی این لیست یعنی سوبارو ایمپرزا ۲۹ هزار دلاری گرفته تا گران‌ترین خودرو یعنی بنتلی بنتایگا ۲۷۸ هزار دلاری، هیچ کمبود یا نقصی در محیط داخلی آن‌ها قابل مشاهده نیست. لیست افتخار ۲۰۱۷ مخلوطی است از خودروهای تراز اولی از قبیل مازراتی لوانته، بیوک لاکراس و لینکلن کانتیننتال بهمراه تعدادی چهره‌های آشنا از هوندا و لکسس و عده ای خودروهای تازه‌وارد.

مدیر ارشد سازمان Ward’s Auto آقای «Drew Winter» دراین‌باره بیان می کند:

«ما هرساله در انتخاب بهترین دیزاین‌های داخلی سال تلاش می‌کنیم که لیستی متنوع معرفی کنیم که ترکیبی باشد از خودروهای کلاس‌های مختلف و رنج‌های هزینه ای گوناگون. در لیست امسال هفت کمپانی تازه حضور دارند که برای بار نخست است که در لیست بهترین فضاهای داخلی سال قرار می‌گیرند و این نمایانگر پیشرفت در تمامی صنعت خودروسازی دنیا لست».

برای شما هم جالب است:   نگاهی به مفهوم زبان طراحی در خودروسازان

در لیست بهترین‌های امسال تنها سه کمپانی لکسس، هوندا و مزدا هستند که سال‌های قبل هم به این افتخار نائل شده‌اند در شرایطی که هفت کمپانی برای بار نخست است که به نوعی برترین دیزاین‌های داخلی سال انتخاب می‌شوند. آلفارومئو، بنتلی، بیوک، لینکلن، مازراتی، مینی و سوبارو برای بار نخست است که در تاریخ هفت‌سالهٔ انتخاب بهترین دیزاین‌های داخلی سال موفق به حضور در این لیست شده‌اند. این ۱۰ برندهٔ امسال از بین بیش از ۳۱ محیط داخلی و بررسی و تست تمامی آن‌ها به نوعی بهترین‌های سال ۲۰۱۷ انتخاب شده‌اند در شرایطی که مرسدس بنز و ب‌ام‌و حتی به مرحله نهایی هم نرسیدند.منبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد