به نوشته اخبار خودرو با استناد به گفته سایت پدال

چندین عدد از مؤسسات و سازمان‌ها وجود دارند که بهترین دیزاین‌های صنعت خودرو را انتخاب و معرفی می‌کنند؛ با اینحال اولین و تازه ترین حرف در این عرصه را جوایز Red Dot می‌زند و این موسسه امسال نیز بهترین دیزاین‌ها را توصیه کرده است.

غیر از جوایز استاندارد Red Dot و موارد قابل‌احترام هر سال، این موسسه‌ی آلمانی بهترین هر سال را نیز معرفی می‌کند؛ و امسال نیز چهار خودرو به عنوان دارنده‌ی بهترین دیزاین‌های صنعت خودرو اعلام شده‌اند.

بهترین جایزه‌ی Red Dot در سال ۲۰۱۷ به رودستر تولید محدود فراری J50، مزدا MX-5 RF تارگا، کیا اپتیما اسپورت واگن و کراس اوور آئودی Q2 تعلق یافته است. شایان ذکر است در قسمت موتورسیکلت‌ها نیز یاماها XSR900 برنده‌ی جایزه‌ی گفته شده می‌باشد.

2017-mazda-mx-5-rf-v-2017-subaru-brz-55

New Kia Optima Sportswagon

audi-q2-2016

2017-yamaha-xsr900-01
جوایز امسال به ویژه برای فراری و کیا خبری خوب به شمار می‌رود از آنجاییکه سال پیش این دو کمپانی با خودروهای ۴۸۸ GTB و اپتیما نیز برنده‌ی همین جایزه شده بودند. شرایط برای فراری در این بخش بسیار خوب بوده به گونه‌ای که FXX K تنها وسیله نقلیه ای بوده که در سال ۲۰۱۵ بهترین جایزه دیزاین را برنده شده است. سال پیش جوایزی نیز از جانب Red Dot به کیا اسپورتیج، اشکودا ساپرب Combi، هیوندای آیونیک، ولوو S90، فیات تورو، مرسدس بنز C کلاس کوپه، پژو تراولر/سیتروئن اسپیس تورر، آئودی A4، Q7 و R8، ب ام و X1، M2 و سری ۷ اهدا شد.

باقی مانده‌ی جوایز Red Dot و خودروهای قابل‌احترام در ماه جولای در گالا اعلام خواهند شد با اینحال قبلاً سئات پذیرفته که با ایبیزای تازه خود برنده‌ی یکی از جوایز شده است.

برای شما هم جالب است:   پیش‌درآمدی بر نمایشگاه خودروی ژنو 2017منبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد