کد خبر : 33963
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۶:۳۵
21 views بازدید

بهترین موتورهای خودرو در دنیا ؛ با برترین پیشرانه‌های جهان آشنا شوید

به نوشته سایت رکاب و با استناد به گفته دیجی لند نشریه Wards Auto لیست تازه خود از بهترین موتورهای خودرو در دنیا را پخش کرد. به ذهن خطور میکند اکنون موتورهای الکتریکی بیش از هر لحظه دیگری تکامل یافته‌اند. برای سال ۲۰۱۸، بهترین موتورهای خودرو در دنیا اغلب از میان موتورهای الکتریکی انتخاب شده‌اند. این لیست شامل سری‌ای از پیشرانه‌های چهار، شش و هشت سیلندر همراه […]

به نوشته سایت رکاب و با استناد به گفته دیجی لند

نشریه Wards Auto لیست تازه خود از بهترین موتورهای خودرو در دنیا را پخش کرد. به ذهن خطور میکند اکنون موتورهای الکتریکی بیش از هر لحظه دیگری تکامل یافته‌اند.

برای سال ۲۰۱۸، بهترین موتورهای خودرو در دنیا اغلب از میان موتورهای الکتریکی انتخاب شده‌اند. این لیست شامل سری‌ای از پیشرانه‌های چهار، شش و هشت سیلندر همراه با پیل سوختی، الکتریکی و هیبریدی است. این بیست و چهارمین باری‌ست که نشریه Wards این آزمون را برای پیدا کردن موتور بهتر انجام داده است.

امسال، خودروهای الکتریکی و تولیداتی که تولیدکنندگان آنها را به روش انبوه تولید و ارائه می‌کنند، مکان‌های مختلف را در اختیار دارند. به علاوه از طرف دیگر جگوار و اینفینیتی تنها برندهای لوکسی هستند که در این لیست اسم آنها دیده می شود. تحت این شرایط نباید منتظر خودروسازان بزرگ آلمانی باشید. سردبیر نشریه، درو وینتر (Drew Winter)، زمان عرضه بهترین موتورهای خودرو در دنیا گفت:

ما از بررسی و تشخیص موتورهای محشر در خودروهای لوکس خوشحال هستیم، با این وجود بیش از آن، ما از تجهیز خودروهای انبوه مارکت به پیشرانه‌هایی با عملکرد محشر هیجان‌زده هستیم؛ تولیداتی که با هزینه‌های اقتصادی‌تر، برای عموم مردم آمریکا ساخته می‌شوند.

به گفته Wards، تنها موتورهای تازه و نمونه‌هایی که به شکل زیادی از نو مهندسی شده‌اند و یا سیستم‌های نیروی محرکه‌ای که در آمریکا به فروش رسیده و یا روی خودروهایی با هزینه پایه کمتر از ۶۳ هزار دلار نصب شده‌اند، واجد اوضاع قرارگیری در این لیست هستند. غیر از آن، برندگان سال قبلی هم قادر اند از مکان قبلی خود دفاع کنند.

برای شما هم جالب است:   تیونینگ دلنشین فراری 488 به وسیله میشا دیزاینز

مجموعا ۳۲ کاندیدای مختلف طی ماه‌های اکتبر و نوامبر به وسیله این نشریه در جهان حقیقی و اوضاع جاده‌ای مورد ارزشیابی قرار گرفت. سپس Wards با بهره برداری از فاکتورهای متفاوتی از قبیل قدرت موتور، گریز از مرکز، مشخصات مقایسه‌ای، صدای نویز، مصرف سوخت و بهره برداری از تکنولوژی های تازه، امتیازی را برای هر موتور در نظر گرفت. اکنون لیست نهایی بهترین موتورهای خودرو در دنیا برای سال ۲۰۱۸ تکمیل شده است که پیشتر، به ترتیب حروف الفبای انگلیسی به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

بهترین موتورهای خودرو در دنیا برای سال ۲۰۱۸

۱٫ شورلت بولت (Chevrolet Bolt)

 • سیستم نیروی محرکه الکتریکی ۱۵۰ کیلوواتی

صاحبنظران WardsAuto، شورلت بولت را بابت سیستم انتقال گریز از مرکز، شتاب مهیج کننده و توانایی آن در پیمایش مسافت ۲۳۸ مایلی (۳۸۳ کیلومتری) ستایش کرده‌اند.

بهترین موتورهای خودرو در دنیا

۲٫ کرایسلر پسیفیکا هیبرید (Chrysler Pacifica Hybrid)

بهترین موتورهای خودرو در دنیا

 • شش سیلندر Pentastar به همراه سیستم اتصال برقی هیبریدی (پلاگین هیبرید)

Wards پیرامون این خودرو نوشت: “از آنجایی که بیشتر مالکین مینی‌ون‌ها برای انجام کارهای خود مسیرهای طولانی را طی می‌کنند، به نظر ما کرایسلر پسیفیکا هیبرید، می‌تواند انتخابی فوق‌العاده هوشمندانه باشد.”

بهترین موتورهای خودرو در دنیا

three. فورد اف ۱۵۰ (Ford F-150)

بهترین موتورهای خودرو در دنیا

 • ۲٫۷ لیتری شش سیلندر EcoBoost توربین دوقلو

Wards پیرامون موتور EcoBoost نوشت:

کارمندان ما از عدم لرزش این پیشرانه در حالت بیکاری شوکه شدند. به دلیل سکوت موتور (که یقینا یادآور مقبره‌ها خواهد بود)، روشن و خاموش بودن آن غیر قابل تشخیص است. پیش‌تر ما در خودروهای لوکسی بوده‌ایم که تا این اندازه ساکت نبوده‌اند.

بهترین موتورهای خودرو در دنیا

four. فورد موستانگ جی تی (Ford Mustang GT)

بهترین موتورهای خودرو در دنیا

 • پیشرانه ۵٫zero لیتری، DOHC V8

موتور بازطراحی شده ۵٫zero لیتری و هشت سیلندر فورد بابت صرفه‌جویی بسیار زیاد در مصرف سوخت و عملکرد خیره‌کننده در لیست بهترین موتورهای خودرو در دنیا قرار گرفته است.

بهترین موتورهای خودرو در دنیا

۵٫ هوندا کلاریتی (Honda Readability Gas Cell)

بهترین موتورهای خودرو در دنیا

 •  نیروی محرکه الکتریکی ۱۳۰ کیلوواتی

همراه با ترکیب سیستم‌های داینامیکی در سطح خودروی آکورا با عملکرد آرام و لذت‌بخش موتور و علی‌رغم پیچیدگی‌های بسیار در پیشرفت سیستم‌های داخلی، این کالا تازه اکنون تکمیل انتقال تجربه بسیار خوبی از رانندگی است.

بهترین موتورهای خودرو در دنیا

۶٫ هوندا سیویک تایپ آر (Honda Civic Kind R)

بهترین موتورهای خودرو در دنیا

 • ۲٫zero لیتری، توربوشارژ، چهار سیلندر خطی VTEC

با نیروی ۳۰۶ اسب بخار، این قدرتمندترین موتور با برند هوندا است که به آمریکای شمالی می‌رسد. همچنین، این هجدهمین باری‌ست که موتورهای هوندا در لیست ده مورد اول از بهترین موتورهای خودرو در دنیا خودرو قرار می‌گیرند (NSX تحت نام آکورا در آمریکا به فروش می‌رسد).

بهترین موتورهای خودرو در دنیا

۷٫ اینفینیتی کیو ۵۰ (Infiniti Q50)

بهترین موتورهای خودرو در دنیا

 • three.zero لیتری، توربین دوقلو Vr V6

قرارگیری مجددا اسم اینفینیتی Q50 در لیست بهترین موتورهای خودرو در دنیا ، باعث خوشحالی بسیاری از علاقه‌مندان به رانندگی خواهد شد. این خودروی توانمند که ظرف کمتر از پنج ثانیه به سرعت ۶۰ مایل بر ساعت دست می یابد را می‌توان به نحوی نماینده نیسان در نظر گرفت.

بهترین موتورهای خودرو در دنیا

eight. جگوار ایکس اف (Jaguar XF)

بهترین موتورهای خودرو در دنیا

 • ۲٫zero لیتری توربو شارژ، چهار سیلندر خطی از مجموعه Ingenium

موتور تازه Ingenium که به وسیله جگوار لند روور ساخته شده، صاحبنظران Wards Auto را تا حد فراوانی تحت تاثیر قرار داده است. در حقیقت، سوپاپ‌های الکترو هیدرولیکی موتور و عملکرد بسیار خوب خودرو در جاده، باعث ستایش تولیدکنندگان شده است.

بهترین موتورهای خودرو در دنیا

۹٫ کیا استینگر (Kia Stinger)

بهترین موتورهای خودرو در دنیا

 • three.three لیتری، توربین دوقلو V6

خودروی دیفرانسیل عقب استینگر با موتور three.three لیتری V6، در حالت ثابت بسیار آرام و ملایم است، با این وجود می‌خواهد مثل وسیله نقلیه ای که به موتور V8 تجهیز شده، غرش کند.

به گفته این نشریه، استینگر خودروی بی ام و B58 با موتور شش سیلندر خطی توربو شارژ را از این لیست کنار زده است.

بهترین موتورهای خودرو در دنیا

۱۰٫ تویوتا کمری هیبریدی

بهترین موتورهای خودرو در دنیا

 • پیشرانه چهار سیلندر چرخه آتکینسون به همراه سیستم رانندگی هیبریدی

به گفته کارشناسان Wards، “تویوتا موفق به ترسیم تعاملی ظریف و یکپارچه میان موتور ۲٫۵ لیتری بنزینی چهار سیلندر و تازه کمری با یک موتور الکتریکی شده است.” به خاطر بهره برداری از نیروی الکتریکی نیز این خودرو هرگز با کمبود نیرو مواجه نخواهد شد.

بهترین موتورهای خودرو در دنیامنبع

به این پست امتیاز دهید.
پسندیدم۰خوشم نیومد۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات