به نوشته اخبار خودرو با استناد به گفته سایتهای اینترنتی

خودروی بی‌ام‌و مجموعه ۵ برای دستیابی به قدرت فوق‌العاده و ظاهری دلنشین، به وسیله کمپانی ای‌سی اشنایتزر تکمیل شد.

کمپانی ای‌سی اشنایتزر معمولا بعد از عرضه هر نمونه تازه بی‌ام‌و به فاصله کوتاهی ورژن تیون شده آن را به مارکت می‌فرستد. اکنون، نمونه تازه مجموعه ۵ وارد مارکت شده است و تیونر آلمانی هنوز سری‌ی کاملی از قطعات ضروری برای این خودرو را در دست ندارد.

ای‌سی اشنایتزر هم اینک حاوی پیشرانه‌های تازه ای برای دو نوع خودروی بی‌ام‌و مجموعه ۵ است. این کمپانی می‌تواند قدرت نیروی محرکه شش سیلندر خطی ۳ لیتری نمونه ۵۴۰i را از ۳۴۰ اسب بخار (۲۵۰ کیلووات) تا ۴۰۰ اسب بخار (۲۹۸ کیلووات) گسترش دهد. برای علاقه مندان خودروهای دیزل، این کمپانی می‌تواند قدرت پیشرانه شش سیلندر خطی ۳ لیتری نمونه ۵۳۰d را از ۲۶۵ اسب بخار (۱۹۸ کیلووات) تا ۳۱۵ اسب بخار (۲۳۵ کیلووات) ارتقاء دهد. ای‌سی اشنایتزر قول داده است که نمونه‌های M550i، ۵۳۰i و ۵۲۰d را هم در زمانی نه چندان دور تقویت کند.

بی‌ام‌و سری 5

بی‌ام‌و سری 5

به علاوه از طرف دیگر با نصب یک اگزوز تازه، ای‌سی اشنایتزر می‌تواند صدای نیروی محرکه این خودرو را بهتر کند. صرف نظر از سیستم محرکه خودرو، این تیونر آلمانی فنرهای این خودرو را اصلاح کرده است. با فنرهای تازه، ارتفاع محور جلوی خودرو از سطح زمین ۲۵ میلی‌متر و محور عقب ۲۰ میلی‌متر کاهش می یابد.

بی‌ام‌و سری 5

مقاله‌های مرتبط:

ای‌سی اشنایتزر به علاوه از طرف دیگر سری وسیعی از قطعات مختلف بدنه را برای مجموعه ۵ عرضه می‌دهد. نمونه‌های حاوی کیت M-Technik بی‌ام‌و می‌تواند قابلیت ها تقویتی بیشتری از نمونه اسپویلر جلو، اسپلیتر، لبه‌های جانبی و دیفیوزر را به خودرو اضافه نماید. به علاوه از طرف دیگر یک اسپویلر سقفی و باله عقب برای نمونه سدان می باشد. رانندگان خودروهای سدان قادر اند این اسپویلر را به هاچ‌بک اضافه کنند. برای دستیابی به ظاهر دلنشین‌تر، این کمپانی محافظ آینه‌ کربنی عرضه کرده است.

برای شما هم جالب است:   عصر خودرو - وسیله نقلیه ای که سرعتش را اتوماتیک تنظیم می کند!

در محیط داخلی خودرو نیز چندین ارتقاء محدود می باشد. ای‌سی اشنایتزر تریم آلومینیومی برای پدال‌ها و سری‌ای از کف‌پوش‌های مخملی برای کف خودرو عرضه می‌دهد.

بی‌ام‌و سری 5

در سال ۲۰۱۸، کمپانی ای‌سی اشنایتزر ظاهر دلنشین‌تر و قدرت بیشتری برای نمونه‌های سدان و اروپایی بی‌ام‌و مجموعه ۵ عرضه خواهد نمود. دوستداران خودروهای تیون شده بی‌ام‌و باید منتظر M5 تازه بمانند. بی‌ام‌و، در چند هفته آتی این سدان فوق‌العاده را عرضه می‌کند. M4 تازه با نیروی محرکه ۴.۴ لیتری تجهیز به دو توربوشارژ V8، قدرتی برابر با ۶۰۰ اسب بخار (۴۴۱ کیلووات) و ۷۰۰ نیوتن‌متر گریز از مرکز تولید می‌کند. به علاوه از طرف دیگر رانندگان قادر اند سیستم تمام چرخ محرک را منحصرا برای خروجی چرخ‌های عقب انتخاب کنند.

لینک دانلودمنبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد