به نوشته اخبار خودرو با استناد به گفته سایت پدال

ب‌ام‌و از خودروی الکتریکی تازه ای در کنفرانس خودروی فرانکفورت ۲۰۱۷ پرده گشود؛ با اینحال این خودرو برخلاف اخبار غیر موثق پخش شده همان نمونه مشهور i5 نیست. کانسپت موردنظر i ویژن دینامیک اسم داشته و تحت نام یک گرن کوپه در جایگاهی بین نمونه‌های i3 و i8 قرار گرفته و تسلا نمونه three را به دردسر خواهد انداخت.

این تولیدکننده آلمانی تائید کرده که کانسپت گفته شده وارد خط به تولید خواهد رسید با اینحال دقیقاً موعد انجام این کار را مطرح نکرده است. دیزاین i ویژن دینامیک به‌طور قابل‌توجهی بهتر از عکس ها پتنت ثبت شده‌ای است که قبلاً از i5 ممکن پخش شده بودند.


ب‌ام‌و ویژگیهای تکنیکی این خودرو را پخش نکرده با اینحال گفته که قادر خواهد بود پایین four ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد و به سقف سرعت ۲۰۰ کیلومتر در ساعت برسد. محدوده حرکتی i ویژن دینامیک نیز حدود ۶۰۰ کیلومتر مطرح شده است.


مثل نمونه مفهومی X7 iPerformance، این خودرو نیز حاوی جلوپنجره بزرگی است با اینحال با استناد به تمام الکتریکی بودن، خودرو الزامی به خنک کردن نداشته و یک بخش تزئینی است.


در قسمت جلویی بیننده چراغ‌های LED نازک و سپری هستیم که مجاری خنک‌کننده واضحی برای ترمزها دارد. این خودرو مثل اکثر کانسپت های حال حاضر حاوی دوربین‌هایی بجای آینه‌های جانبی مرسوم بوده و رینگ‌های آئرودینامیک نیز برای ایجاد حداکثر برد نصب شده‌اند.

در قسمت عقب نیز سری چراغ‌های روشن و نازک LED و دیزاین نسبتاً ساده سپر را می‌بینیم.

برای شما هم جالب است:   معرفی قوی‌ترین خودروهای چهار سیلندر مارکت


عضو هیئت‌مدیره ب‌ام‌و پیرامون این خودرو و مکان آن بین تولیدات کمپانی بیان می کند:

اینجا برای نخستین راه‌حل‌های تازه و کانسپت های آتی به حقیقت پیوسته‌اند؛ با اینحال ب‌ام‌و i تحت نام در صدر خلاقیت برای دیگر برندهای ما رفتار می‌کند. خودروی i ویژن دینامیک به ما اجازه می‌دهد تا ظاهر خودروی آتی ب‌ام‌و را همین‌الان نشان دهیم؛ و ب‌ام‌و استعداد خود برای مبدل کانسپت ها به حقیقت را در طول تاریخ خود نمایش داده است.

پوشش کامل و لحظه‌به‌لحظهٔ بروزترین اتفاقات کنفرانس خودروی فرانکفورت ۲۰۱۷ در پدال همراه شما هستیم…منبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد