به نوشته اخبار خودرو با استناد به گفته سایتهای اینترنتی

بی ام و X7 تحت نام عظیم ترین SUV کمپانی بی ام و که قبل از این تصویر های جاسوسی آن درز کرده بود به وسیله این کمپانی وعده داده شده بود. حال تصویر های رسمی ورژن کانسپت یا قبل از تولید آن که برنامه ریزی شده است به وسیله کمپانی بی ام و در کنفرانس فرانکفورت آلمان معرفی شود، درز کرده است.

جلو پنجره بسیار بزرگ و عظیم الجثه همراه با چراغ های LED بسیار باریک و همینطور ورودی هوای بزرگ در دو طرف سپر از اصلی ترین مشخصه های دیزاین بخش جلویی این کانسپت است.

با استناد به حضور خروجی شارژ باتری می توان اذعان داشت که با یک کانسپت از نوع هیبریدی طرف هستیم.

دیزاین عقب نیز بی مشابهت به کانسپت تازه بی ام و Z4 نیست، که از چراغ بهم پیوسته به وسیله یک قطعه نازک کرمی سود می برد.

این SUV تحت نام یک نمونه فول سایز تجهیز به ۷ صندلی خواهد بود تا به رقابت با مرسدس بنز GLS، آئودی Q7 و رنجرور پرداخت کند.

قوای محرکه این خودرو احتملا از مدلهای مورد بهره برداری در مجموعه ۷ بی ام و خواهد بود که می توان به موتورهای four.four لیتری V-Eight و حتی موتور  ۶٫۶ لیتری  V-12 نیز اشاره نمود.

نمونه هیبرید نیز به احتمال بسیار زیاد از قوای فنی شبیه به با مجموعه ۷ و X5 هیبریدی برخوردار خواهد شد که با اسم ۴۰e شناخته می شود.

در قسمت داخلی با دیزاین بسیار آتی نگرانه فرمان و جوی استیک تعویض دنده رو به رو هستیم که بسیار مشابه به تولیدات تازه پژو است.

برای شما هم جالب است:   احتمالا اولین اتومبیل پرنده دنیا در سال جاری به فروش میرسد

با این وجود چنین دیزاین موافقان و مخالفان خود را خواهد داشت و باید منتظر بود و دید که آیا بی ام و می تواند سهم مناسبی از مارکت SUV های فول سایز را برای خود کند یا نه.

اگر دوست دارید این لینک خبری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

منبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد