به نوشته اخبار خودرو با استناد به گفته سایت پدال

مینی ماینر یکی از خودروهای کلاسیک مشهور دنیا است که حدوداً در اکثر کشورهای دنیا شناخته‌شده است. حال شخصی در یک ابزار از این خودرو تغییر قابل‌توجه و با مزه ای به وجود آورده است. وی عرض یک مینی ماینر را به میزان حدوداً ۶۰ سانتیمتر گسترش داده است! صاحب این خودرو برای این پروژۀ باورنکردنی چندین ساعت سخت تلاش نموده است به‌گونه‌ای که یک صندلی زیادی در جلو، یک نیمکت عریض در عقب و سه برف‌پاک‌کن را در آن نصب نموده است.

غیر از این، پیشرانهٔ اصلی مینی هم با یک نمونهٔ ۱۳۰۰ سی‌سی بنزینی تعویض شده که همراه با یک گیربکس دستی قرار گرفته است. به علاوه از طرف دیگر یک سانروف تمام برقی هم در این مینی باورنکردنی گنجانده شده است. اکنون صاحب این مینی ماینر بعد از انجام این تفاوت، خودرو را برای فروش در eBay آگهی کرده است. وی گفته است که در کل بدنهٔ این خودرو هیچ‌گونه پوسیدگی نیست.اما باید آن‌را به وسیله تریلر جابجا کرد چراکه هیچ مرجع معتبری به آن مجوز تردد در جاده‌های عمومی را نمی‌دهد.

از این جهت این سؤال مطرح می‌شود که پس چه استفاده‌ای می‌توان از این خودرو انجام داد؟ به گفتهٔ فروشنده، این مینی ویژه خودروی فرضیه‌آلی برای نشان دادن‌ها و آگهی است. به علاوه از طرف دیگر وی گفته است که از لحظه ثبت آگهی خودروی خود در eBay تا اینجای کار موفق به دریافت ۹ توصیه خرید شده و هزینه آن‌را از ۱۰۰۰ پوند به ۱۶۰۵ پوند گسترش داده است.

برای شما هم جالب است:   یادی از میتسوبیشی اکلیپس، سامورایی جذاب و خاطره‌انگیزمنبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد