به نوشته اخبار خودرو با استناد به گفته سایت پدال

بروزترین عضو خانواده شاسی بلندهای اشکودا یعنی کاروک تازه برای نخستین بار در کنفرانس خودروی فرانکفورت معرفی عمومی خواهد داشت.

این خودرو که جانشین نمونه موفق یتی می‌شود در جایگاهی پایین‌تر از کودیاک قرار خواهد گرفت و طول/عرض/ارتفاع آن به ترتیب عبارت‌اند از ۴۳۸۲/۱۸۴۱/۱۶۰۵ میلی‌متر. به علاوه از طرف دیگر فاصله بین محورهای آن ۲۶۳۸ میلی‌متر مطرح شده است.

کاروک تازه به علاوه از طرف دیگر نخستین کالا اشکودا بوده که با پانل نمایش دهنده‌های بطور کلیً دیجیتال و سفارشی ارائه شده است. این خصوصیت بسیار شبیه به نمونه‌های بنمایش درآمده در خودروهای فولکس‌واگن و آئودی است. اشکودا به علاوه از طرف دیگر مدول LTE و خدمات‌های ارتباطی برند را در این خودرو عرضه خواهد نمود.


طیف پیشرانه‌های این خودرو شامل ورژن ۱ لیتری TSI، پیشرانه ۱٫۵ لیتری TSI با غیرفعال سازی سیلندر، ورژن ۱٫۶ لیتری TDI و نمونه پرچم‌دار ۲ لیتری TDI. خروجی‌های این پیشرانه‌ها از ۱۱۵ تا ۱۹۰ اسب بخار است. تمامی نمونه‌ها به جز نمونه ۲ لیتری را می‌توان با گیربکس ۶ سرعته دستی یا ۷ سرعته دوکلاچه اتوماتیک سفارش داد. نمونه ۲ لیتری تنها با گیربکس اتوماتیک ارائه می‌شود.

طیف وسیعی از سیستم‌های ایمنی اکتیو در این خودرو حاضر خواهند بود که از نمونه آن‌ها می‌توان به دستیار پارک، دستیار راندن خودرو بین خطوط، تشخیص نقاط کور و تشخیص عابران پیاده اشاره نمود.

اشکودا کاروک تازه چهاردهم سپتامبر در کنفرانس خودروی فرانکفورت ۲۰۱۷ به جهانیان عرضه خواهد شد.منبع

برای شما هم جالب است:   عصر خودرو - تکمیل‌باش پلیس راهور برای سیزده‌بدر
 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد