به نوشته اخبار خودرو با استناد به گفته سایت پدال

تیم Hoonigan Racing کن بلاک تصدیق نمود با انتهای فصل جاری مسابقات از رالی کراس قهرمانی جهان خارج خواهد شد.

این تیم در سال ۲۰۱۶ و با پشتیبانی‌های فورد وارد مسابقات شد و با دو خودروی فوکوس RS RX به رقابت می‌پرداخت. هم‌تیمی کن بلاک در این مسابقات آندراس باکارد بود و در شرایطی که این تیم سال پیش مقام سوم را بخش قهرمانی راننده داشت با اینحال سال جاری موفقیت کمتری انتشار یافته است.


کن بلاک و فورد پرفورمنس می‌گویند که توقف رقابت تیم به خاطر پیشرفت نامعلوم این رشته ورزشی در آتی است.


مدیر فورد پرفورمنس گفت:

با اینکه ما رقابت لذت بخشی در مجموعه مسابقات قهرمانی رالی کراس فیا داریم با اینحال ایجاد یک تنفس به منظور مشاهده آتی این مسابقات طبیعی است. ادامه‌ی حضور در مسابقات نیازمند پیشرفت یک خودروی تازه است و ازآنجایی‌که تصمیم‌های فراوانی پیرامون قوای محرکه خودروها گرفته خواهد شد، خوب است ما تا لحظه ایجاد آتی‌ای بهتر صبر کنیم.


کن بلاک نیز سخنان مشابهی گفته و مطرح کرده است:

جنبه‌های مختلف این رشته ورزشی هنوز برای آتی واضح نیست از این جهت صرف سرمایه زیاد برای پیشرفت وسیله نقلیه ای تازه و رقابت برای کسب عنوان قهرمانی هم‌اکنون توجیهی ندارد. این مسئله مطمئناً ناامیدکننده است با اینحال نمایش دهنده چگونگی حرکت اقتصاد موتور اسپورت در عده ای لحظه‌ها است.


سه خودروساز دیگری که در رالی کراس حضور دارند عبارت‌اند از آئودی، فولکس‌واگن و پژو که همگی از الکتریکی شدن مسابقات پشتیبانی کرده‌اند. فورد تنها کمپانی است که از این فرضیه خدمات رسانی نکرده است.

برای شما هم جالب است:   هر آنچه می بایست از گرندپری ایتالیا بدانیممنبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد