به نوشته اخبار خودرو با استناد به گفته سایتهای اینترنتی

علاقه‌ی وافر خودرودوستان به نمونه‌های اسپرت، منجر شده است کمپانی بی‌ام‌و، برنامه‌های مفهومی و برقی خود را به روش اسپرت دیزاین کند. به همین خاطر خودروی IM2، به‌صورت یک برنامه مفهومی اسپرت معرفی شده است.

 iM2 امکان دارد با توجه به نظر تولید کننده‌اش، پلی بین نمونه‌های M2 و i8 باشد؛ با اینحال خریداران این خودروی اسپرت حاضر به فدا کردن نهایت سرعت، به خاطر شتاب و مصرف سوخت خواهند بود. به گفته دیوید اولیوارز، این ماشین اسپرت بطور کلی برقی، تلاش خود را بر عرضه‌ی تجربه‌ای مهیج کننده از رانندگی اسپرت به راننده متمرکز می‌کند؛ با اینحال وقتی که راننده انتظار طی کردن مسافت‌های طولانی و مسابقه‌ای را نداشته باشد.

خودروی مفهومی بی‌ام‌و IM2

اولیوارز بیان می کند:

خودروی مفهومی iM2 لوکس نیست و اوضاع خوبی برای پیمودن مسافت‌های طولانی ندارد؛ با اینحال شتاب و هزینه نبردی محشر، این خودرو را متمایز می‌کند. از آنجایی که این خودرو یک اسپرت تمام الکتریکی است، الزامی به جلوپنجره مشبک نیست؛ با این وجود هنوز با دو پنل در جلو، ارائه می‌شود که حاوی جلوپنجره مشبک دوتکه (سبک ویژه بی‌ام‌و) است.

خصوصیت‌های دیگر این خودروی برقی عبارتند از سیستم xDrive تمام چرخ محرک، اورهنگ کم در جلو و عقب (اورهنگ به فاصله محور چرخ‌ها از جلو یا عقب خودرو گفته می‌شود) و چرخ‌های ۲۰ اینچی.

خودروی مفهومی بی‌ام‌و IM2

مقاله‌های مرتبط:

همه چیز در این خودروی مفهومی، دلنشین است. هنوز هم نباید امیدی به شکست رقیبان بنزینی در مسافت‌های طولانی داشت؛ با اینحال با تکنولوژی حال حاضر، حرکت با نهایت سرعتی حدود ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برای یک خودروی برقی خوب است. به‌هرحال جهان دیزاین خودرو، جهان محدودیت‌ها است و نمی‌توان انتظار داشت همه خصوصیت‌های خوب در یک خودرو جمع شوند.

برای شما هم جالب است:   عصر خودرو - نمایش اتوبوس‌های برقی هیوندایی +تصویرمنبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد