به نوشته سایت رکاب و با استناد به گفته دیجی لند

کمپانی بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، جدول رده بندی کیفی خودروهای داخلی را برای مرداد ۱۳۹۶ پخش و با کیفیت ترین و بی کیفیت ترین خودروهای تولید داخل را عرضه کرد.

به نوشته کمپانی بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، در مرداد ۱۳۹۶ تعداد ۱۰۰ هزار و ۵۶۵ ابزار خودرو در کشورمان تولید شد که ۹۹ درصد از حجم تولیدات به خودروهای گروه سبک و تنها یک درصد به خودروهای گروه سنگین اختصاص داشت. خودروهای ساخته شده در این ماه شامل ۴۹ نمونه خودروی گروه سبک و ۶ نمونه خودروی گروه سنگین می‌شود.

در گروه خودروهای سبک و بخش وانت‌ها، خودروی وانت تندر با three ستاره بیشترین کیفیت را به اشتراک تولیدات داخلی مختص خود کرده است. در قسمت خودروهای سواری، خودروهای مزدا نیو three، سوزوکی گرند ویتارا، هیوندای آی ۲۰، کیا سراتو، هیوندای آی ۱۰، رنو ساندرو، تندر ۹۰ اتوماتیک پلاس، تندر ۹۰ اتوماتیک، پژو ۲۰۷ اتوماتیک و پارس تندر هر یک با اخذ three ستاره کیفی در رده‌های هزینه ای خود، حاوی بالاترین کیفیت تولید بوده‌اند. خودروهای پراید، تیبا و پژو ۴۰۵ نیز بازهم جزو بی کیفیت ترین خودروهای تولید داخلی شمرده می‌شوند.

در گروه خودروهای سنگین نیز خودروهای کشنده ولوو FH500 و اسکانیا G410 با اخذ four ستاره کیفی بالاترین کیفیت را به خود اختصاص دادند و در قسمت مسافری نیز تنها خودروی تولیدی در این ماه، اتوبوس بین شهری اسکانیا ۴۲۱۲ مارال است.

رده بندی کیفی خودروهای داخلی – مرداد ۱۳۹۶

سطوح کیفی خودروهای گروه سبک – بخش وانت

برای شما هم جالب است:   اسمارت برابوس؛ کامپکت ۵۵ هزار دلاری

سطوح کیفی خودروهای گروه سبک – بخش سواری

رده بندی کیفی خودروهای داخلی

مقایسه سطوح کیفیت خودروهای گروه سبک

رده بندی کیفی خودروهای داخلی

سطوح کیفی خودروهای گروه سنگین

رده بندی کیفی خودروهای داخلی

مقایسه سطوح کیفی خودروهای گروه سنگین

رده بندی کیفی خودروهای داخلیمنبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد