به نوشته اخبار خودرو با استناد به گفته سایت پدال

ماه سپتامبر چند روزی است که شروع شده و ما هنوز نمی‌دانیم که بروزترین ورژن از شورولت کوروت یعنی ZR1 چه زمانی معرفی خواهد شد. بهترین سناریو برای عرضه این خودرو کنفرانس خودروی لس‌آنجلس در ابتدا ماه سپتامبر است مگر اینکه کمپانی تصمیم بگیرد در دیترویت پرده از رخ خودرو بردارد. به هر حال سایت OmniAuto.it تصمیم گرفته تا رندری تازه از این خودرو را به تصویر کشیده و روش انتظار را راحت‌تر نماید.

عکس ها جاسوسی بسیار فراوانی از این خودرو پخش شده است. عده ای از نمونه‌های پیش‌تولیدی حاوی بال‌های عقب بزرگ بوده در شرایطی که عده ای فاقد چنین خصوصیت‌ای بوده و عده ای هم کوپه و کانورتیبل بوده‌اند. به علاوه از طرف دیگر عده ای حاوی خروجی‌های اگزوز طویل‌تر بوده‌اند که صدای تولیدی از پیشرانه‌ای ناشناخته را داشته‌اند. چرا این خروجی‌های اگزوز در پروتوتایپ بوده است؟ چون تنها برای آزمایش بوده و در نمونه‌های جاده‌ای محدودیت‌هایی برای بهره برداری از آن‌ها می باشد. این خروجی اگزوز در نمونه تولیدی وجود نخواهد داشت با اینحال بال عقب برای افزایش آئرودینامیک باید در خودرو باشد.


کوروت ZR1 به احتمال بسیار زیاد حاوی پیشرانه در قسمت جلو خواهد بود بدلیل آنکه نمونه C8 که در سال ۲۰۱۹ به مارکت می‌آید حاوی دیزاین پیشرانه وسط خواهد بود. این دو خودرو یقیناً از یک پیشرانه استفاده خواهند کرد. این پیشرانه از نوع eight سیلندر با حجم ۶٫۲ لیتری می‌باشد. با این وجود تمامی این‌ها بر پایه حدس و گمان‌ها و اخباری است که در گوشه و کنار پخش شده و به گوش می‌رسد.

برای شما هم جالب است:   تحول تکنولوژی هیبرید با سیستم ۴۸ ولتی کانتیننتال و رنو


خروجی این پیشرانه مطمئناً بیشتر از قدرت ۶۵۰ اسب بخاری پیشرانه ۶٫۲ لیتری LT4 نمونه Z06 خواهد بود. اگر کوروت ZR1 فاصله قدرتی ۷۰۰ اسب بخار را رد کند تعجبی نخواهیم کرد. این قدرت می‌تواند از روش یک گیربکس ۱۰ سرعته اتوماتیک به چرخ‌ها انتقال یابد.

گمانه زنی می شود تولید شورولت کوروت ZR1 از ابتدا سال ۲۰۱۸ شروع گردد و بهای آن بیشتر از هزینه آغازین ۷۹۴۹۵ دلار Z06 خواهد بود.منبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد