درباب جدید های خودرو خبری داریم مبنی بر اینکه ” معرفی نمونه مفهومی هیوندای نوروساینس در موزه لس آنجلس!” که پیشتر بدان میپردازیم.

هیوندا موتور مطرح نموده که از مشارکت با موزه هنرهای محلی لس آنجلس به منظور عرضه نمونه مفهومی خود یعنی هیوندای نوروساینس بسیار خرسند است. کمپانی هیوندا و موزه هنر شهر لس آنجلس، در اقدامی تازه دست به دست هم دادند تا نخستین خودروی مفهومی کاربردی نوروساینس را در لابراتوار تکنولوژی و هنر این شهر معرفی کنند.

این طرح نشان می‌دهد که به چه نحو تکنولوژی و هنر از روش تصورات و دیدگاه یک هنرمند قادر اند به روش یک خودروی مفهومی پدیدار شوند. نمونه مفهومی هیوندای نوروساینس که به سیناپس‌های جاده‌رو تجهیز است، به وسیله هنرمندی به اسم جاناتان کیتس و با توجه به برنامه نمونه لونیک ساخته شده است.

این احتمال می باشد که هیوندای نوروساینس جایگزینی برای تکنولوژی بدون راننده باشد و نکته جالب توجه این است که این تکونولوژی به بررسی چگونگی تفسیر فرایندهای شناختی فرد به منظور عرضه تجارب حسی فوق‌العاده در طول مسافرت می‌پردازد. در حقیقت، این فن آوری، چهار شیوه را برای تقویت تجارب حسی رانندگی در خودروهای مسافرتی نسل تازه عرضه می‌کند که همه آنها در یک فرضیه هسته‌ای و اصلی جای می‌گیرند و آن چیزی نیست جز این جمله که در جاده، ماشین، بدن راننده است و راننده، ذهن و مغز متفکر ماشین است که تمام دستورات را صادر می‌کند.

همان‌طور که کمپانی هیوندای بیان داشته، سرعت این وسیله نقلیه با تنظیم سرعت پخش قطعه صوتی ضبط شده در استریو به راننده منتقل می‌شود همزمان با اینکه ایرودینامیک‌های خودرو با تنظیم تعادل اسپیکر سمت راست و چپ به چشم خواهند آمد.

برای شما هم جالب است:   10 خودرو خانوادگی برتر سال 2017!

هیوندای نوروساینس

نکته مهم دیگر به نمایش سطح  دور موتور هیوندای نوروساینس از روش گسترش یا کاهش در پایین و بمی قطعه موسیقی است. دو تعیین راندمان به وسیله سطح اختلال در سیستم صوتی است. با این وجود احتمالا این تکنولوژی هرگز در نمونه‌های تولیدی استفاده نخواهد شد.

با اینحال معاون ریاست کمپانی هیوندا موتور، John Suh، درباره این مثال اظهار داشته که: ما دائما در حال بررسی این مسئله هستیم که به چه نحو اشکال تازه حرکتی می‌تواند به ما برای غلبه بر محدودیت‌های حال حاضر حمل و نقل کمک کند و در این راستا، مشارکت در طرح های تکنولوژیک و هنری به ما اجازه می‌دهد تا این رشته را از روش شیوه‌های تازه ای مورد تجزیه و بررسی قرار دهیم.

Publish supply : http://www.carscoops.com/2017/08/hyundai-unveils-new-neuroscience.html?m=1

امیدواریم خبر ” معرفی نمونه مفهومی هیوندای نوروساینس در موزه لس آنجلس!” مورد استقبال علاقه مندان به خودرو قرار گرفته است.

منبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد