خبری از خبرگزاریهای مرتبط با خودرو برای شما انتخاب کرده ایم تحت عنوان “رکاب – دوری از نصب روشنایی‌های طولانی در جاده‌ها” که پیشتر بدان میپردازیم.

به نوشته پایگاه خبری«رکاب» با استناد به گفته باشگاه خبرنگاران، داوود کشاورزیان معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تنها برای نقاط مه گیر و تونل‌ها در سطح راه‌های کشور ملزم به ایجاد روشنایی است، گفت: سیاست سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای این است که از انجام طرح‌های روشنایی طولانی در دیگر مسیر‌ها دوری کنند.

کشاورزیان با بیان اینکه در اوضاع عادی جاده الزامی به نصب چراغ نیست.افزود:در مناطقی مانند تقاطع‌ها، جاهای مه گیر و مسکونی که ملزم به گسترش ایمنی هستیم باید چراغ نصب شود.

مدیرکل سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای با اشاره به اینکه تمامی امداد خودرو‌ها که قصد فعالیت در عرصه امداد جاده‌ای را دارند می بایست از سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای مجوز دریافت کنند، اضافه کرد: کسانی که خودشان را منتسب به سازمان راهداری می‌کنند و در راستای سیاست‌های این سازمان فعالیت و اقدام به دریافت نرخ‌های خارج از مصوبه می‌کنند، متخلف هستند و درصورت دریافت گزارش با آنها برخورد می‌شود.

کشاورزیان تصریح کرد: در four ماهه در ابتدا امسال تعداد تردد‌های کشور  three هزارو ۶۵۹ وسیله بود که درمقایسه با مدت شبیه به سال قبل ۱۰٫۹ درصد رشده داشته است.

با امید به اینکه خبر “رکاب – دوری از نصب روشنایی‌های طولانی در جاده‌ها” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به خودروهای داخلی قرار گرفته است.

منبع

برای شما هم جالب است:   مدیرعامل سایپا: هیچ خودرویی توان رقابت با پراید را ندارد!
 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد