خبری از خبرگزاریهای مرتبط با خودرو برای شما انتخاب کرده ایم تحت عنوان “رکاب – گسترش ۹.۵ درصدی تردد در جاده‌ها” که پیشتر بدان میپردازیم.

به نوشته پایگاه خبری«رکاب» با استناد به گفته تسنیم، مرکز مدیریت راه‌های کشور مطرح کرد: طی شبانه ‌روز قبلی، کل تردد ثبت ‌شده با توجه به معلومات دریافتی از ۲۱۰۵ تردد شمار اکتیو در محورهای برون‌ شهری، درمقایسه با روز قبل ۹٫۵ درصد گسترش را نشان می‌دهد.

در ۲۴ ساعت واپسین آزادراه قزوین-کرج، آزادراه‌های کرج-تهران، کرج-قزوین، تهران-کرج، تهران-قم، تهران-پاکدشت و تهران-شهریار حاوی بیشترین تردد وسایل نقلیه بوده‌اند.

سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور  به علاوه از طرف دیگر از اعمال ممنوعیت ۱۰ ساعته (ساعت ۱۵ فردا تا ساعت یک بامداد روز یکشنبه) از رودهن به سوی آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۷ روز شنبه ۱۸ شهریور تا ساعت یک بامداد یکشنبه ۱۹ شهریور با مطرح مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از آب اسک به سوی رودهن بصورت یکطرفه خواهد بود.

 

با امید به اینکه خبر “رکاب – گسترش ۹.۵ درصدی تردد در جاده‌ها” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به خودروهای داخلی قرار گرفته است.

منبع

برای شما هم جالب است:   رکاب - تولید مکان‌های کوچک سوخت در شرق و غرب تهران
 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد