خبری از خبرگزاریهای مرتبط با خودرو برای شما انتخاب کرده ایم تحت عنوان “رکاب – ایران در جمع بازارهای برتر رنو” که پیشتر بدان میپردازیم.

ایران در جمع بازارهای برتر رنو

رکاب- رنو در شرایطی از ابتدا سال آتی میلادی فعالیت تازه خود را در کشور شروع خواهد نمود که بر اساس محاسبه جهانی، ایران هم اینک جزو ۱۵ مارکت برتر این برند فرانسوی قرار دارد.

به نوشته پایگاه خبری «رکاب» با استناد به گفته جهان اقتصاد، بر اساس محاسبه عرضه شده، رنو در نیمه در ابتدا ۲۰۱۷ میلادی ۶۸ هزار و ۳۶۵ ابزار از تولیدات خود را در مارکت ایران به فروش رسانده ‌است. این رقم علاوه‌بر تولیدات مونتاژی رنو در ایران، نمونه‌های وارداتی این کمپانی را نیز در بر می‌گیرد.

در حقیقت رنویی‌ها علاوه‌بر اینکه توانسته‌اند تیراژ تولیدات خود را در خودروسازی ایران گسترش دهند، حجم صادرات کالا به کشور را نیز بالا برده‌اند تا در کل حضور آنها در این مارکت، پررنگ‌تر از قبل شود. براساس محاسبه اعلامی، فروش رنو در ایران طی نیمه در ابتدا ۲۰۱۷ و در مقایسه با شش ماه ابتدایی ۲۰۱۶، بیش از دو برابر شده تا سهم تولیدات این خودروساز در مارکت ایران به eight/ 9 درصد گسترش یابد. این با این وجود در شرایطی است که آمارها می‌گویند ریسک حضور رنو در خودروسازی و مارکت ایران طی بازه زمانی موردنظر (نیمه ابتدایی ۲۰۱۷) بالا رفته است. این ریسک با این وجود در سال ۲۰۱۳ کاهش یافته بود، با اینحال اکنون آمارها از گسترش آن می‌گویند.

با امید به اینکه خبر “رکاب – ایران در جمع بازارهای برتر رنو” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به خودروهای داخلی قرار گرفته است.

منبع

برای شما هم جالب است:   مدیا موتورز به مشتریانش عیدی می‌دهد!
 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد