خبری از خبرگزاریهای مرتبط با خودرو برای شما انتخاب کرده ایم تحت عنوان “رکاب – تردد انواع خودرو در محور رودهن” که پیشتر بدان میپردازیم.

به نوشته  پایگاه خبری«عصرخودرو» با استناد به گفته ایرنا، با توجه به این اطلاعیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ جمعه با مطرح ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از آب اسک به سوی رودهن نیز به روش یکطرفه است.
مرکز مدیریت راه های کشور به علاوه از طرف دیگر مطرح کرد، براساس عکس ها دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌های تردد شمار و گشت های شعب راهداری تمامی کشور، اکنون به ‌استثنای عده ای محورهای مسدود و ممنوع،‌ بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به ‌رسم عادی ادامه دارد.

** افزایش four.6 درصدی تردد در شبانه ‌روز قبلی
با توجه به تازه ترین معلومات دریافتی از ۲ هزار و ۸۸ تردد شمار اکتیو در محورهای برون‌ شهری، کل تردد ثبت ‌شده در شبانه ‌روز قبلی درمقایسه با شبانه روز قبل از آن four.6 درصد گسترش نشان می‌دهد.
سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۲٫three درصد، اوج تردد بین ساعت های ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعت های چهار تا پنج صبح صورت پذیرفته است که هموطنان با آگاهی از این مسئله می توانند لحظه مناسبی برای مسافرت خود انتخاب کنند.
آزادراه های کرج – تهران، قزوین – کرج و کرج-قزوین به ترتیب پرترددترین جاده ای کشور در شبانه روز قبلی بوده اند.

**تازه ترین موقعیت ترافیکی
اکنون ترافیک در محور کرج- چالوس محدوده بیلقان سنگین و عده ای مقاطع آن نیمه سنگین گزارش شده با اینحال در دیگر راه های اصلی تردد به روش روان در جریان است.

برای شما هم جالب است:   رکاب - آرین‌موتور با دست پر به کنفرانس خودرو البرز می‌آید

**تازه ترین موقعیت جوی
بارش یا مداخلات جوی ویژه ای مشاهده یا گزارش نشده است.
شهروندان می توانند برای اطلاع از وضع راه های کشور با شماره ۱۴۱ رابطه بگیرند.

با امید به اینکه خبر “رکاب – تردد انواع خودرو در محور رودهن” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به خودروهای داخلی قرار گرفته است.

منبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد