خبری از خبرگزاریهای مرتبط با خودرو برای شما انتخاب کرده ایم تحت عنوان “رکاب – تردد در محورهای استان سمنان ۸ درصد گسترش یافت” که پیشتر بدان میپردازیم.

سرپرست اداره کل پایانه‌های استان سمنان:

تردد در محورهای استان سمنان ۸ درصد گسترش یافت

رکاب- سرپرست اداره کل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان سمنان گفت: تردد انواع خودرو در محورهای مواصلاتی این استان طی شش‌ماهه اول۹۶ درمقایسه با مدت شبیه به سال قبل هشت درصد گسترش داشت.

به نوشته پایگاه خبری «رکاب» با استناد به گفته مهر، احسان منصور کیایی صبح پنج‌شنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی اداره کل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان سمنان، ضمن بیان اینکه تردد در محورهای استان هشت درصد گسترش یافت، تأکید کرد:  دراین‌بین با توجه به معلومات دریافتی از ۵۰ ابزار تردد شمار آنلاین که در جاده‌های استان مستقر شده‌اند سهم تردد ناوگان سنگین ۲۲ درصد از کل ترددها را مختص خود کرده است .

وی ادامه داد: در طول این مدت محورهای ایوانکی تهران و بالعکس بیشترین تردد خودروها را در محورهای مواصلاتی استان سمنان را داشته و سرعت متوسط وسایط نقلیه در محورهای ذکر شده ۸۶ کیلومتر بر ساعت بوده است.

سرپرست اداره کل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان سمنان گفت: روزهای ۱۶ شهریور مصادف با تعطیلات عید غدیر خم و نهم تیرماه شامل تعطیلات عید سعید فطر به ترتیب پرترددترین روزهای نیمه در ابتدا امسال در استان هستند.

منصور کیایی با مطرح اینکه ۵۶ سامانه‌های ثبت تخلف در محورهای مواصلاتی استان سمنان اکتیو هستند، گفت: تا انتهای سالجاری تعداد سامانه های ثبت تخلف در محورهای استان به ۶۰ ابزار خواهد رسید.

برای شما هم جالب است:   آپدیت کرایسلر 300 برای نمونه سال 2018

با امید به اینکه خبر “رکاب – تردد در محورهای استان سمنان ۸ درصد گسترش یافت” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به خودروهای داخلی قرار گرفته است.

منبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد