خبری از خبرگزاریهای مرتبط با خودرو برای شما انتخاب کرده ایم تحت عنوان “رکاب – حریق به ترمینال جنوب رفت” که پیشتر بدان میپردازیم.

به نوشته پایگاه خبری«رکاب» با استناد به گفته ایسنا، سیدجلال ملکی در این باره، گفت: وقوع حادثه حریق در ترمینال جنوب در ساعت ۱۸:۲۳ عصر امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی، حریق‌نشانان دو ایستگاه را بهمراه ابزارهای ضروری به محل حادثه اعزام کرد.

وی با بیان اینکه حریق در انبار تغذیه تعاونی شماره ۱۵ ترمینال جنوب رخ داده بود، گفت: این انبار حدود ۱۱ متر مربع مساحت داشته و در آن مواد خوراکی لازم بوفه نگهداری می‌شد که فورا حریق‌نشانان عملیات خود برای اطفای حریق را شروع کرده و مدتی بعد موفق به مهار و اطفای کامل شعله‌های حریق شدند.

سخنگوی سازمان حریق‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه کمتر از یک ساعت بعد عملیات حریق‌نشانان در این محل به انتهای رسید، گفت: این حادثه مورد مصدوم و فوتی نداشته و خسارات آن نیز چندان بالا نبود با اینحال با استناد به اینکه در یکی از اماکن تجمعی تهران رخ داده است جزو حوادث حساس شمرده می‌شود.

به گفته ملکی، دلیل این حادثه از جانب صاحبنظران حریق‌نشانی در حال بررسی است.

با امید به اینکه خبر “رکاب – حریق به ترمینال جنوب رفت” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به خودروهای داخلی قرار گرفته است.

منبع

برای شما هم جالب است:   آئودی Q7 و ب ام و X5 در مقابل لندرور دیسکاوری و ولوو XC90؛ مقایسه شاسی بلند های اروپایی
 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد