خبری از خبرگزاریهای مرتبط با خودرو برای شما انتخاب کرده ایم تحت عنوان “رکاب – در اصلاح رفتارهای ترافیکی می بایست از خودمان شروع کنیم” که پیشتر بدان میپردازیم.

به نوشته پایگاه خبری«عصرخودرو» با استناد به گفته فارس، سردار مهماندار با بیان این نوشته اضافه کرد: مدتی است که یک کار ابتکاری و زیبایی با مشارکت معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با عنوان پویش از خودمان شروع کنیم شروع شده است که توانسته در همین مدت کوتاه نظر قشرهای متفاوتی از جامعه را به خود جلب کند.

وی ادامه داد: انتخاب اسم پویش از خودمان شروع کنیم بعد از ماه ها مطالعه و انجام کار شناسی های علمی انتشار یافته است و بازگو کننده این نکته است که اگر درمقایسه با رفتارهای نادرست ترافیکی معترض هستیم باید احترام به قانون های و مقررات را از خودمان شروع کنیم.

مدیرعامل پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اینکه در سایه احترام به قانون های و مقررات است که می توان شهری نظام مند و قانون مدار داشت، گفت: در حقیقت این نظم می‌تواند در اقتصاد، فرهنگ و زندگی شهروندان موثر باشد.

مهماندار با اشاره به تاثیرگذاری این پویش در شهروندان یادآور شد: ورود قشرهایی حاوی تاثیرگذاری اجتماعی مانند هنرمندان، ورزشکاران و حتی مدیران رده بالا به این کمپین و انتشار تصویر و فیلم‌هایی از نمایش‌های خیابانی این کمپین دلیل شد تا شهروندان بیشتری به این پویش توجه کنند و پیغام های فرهنگی آن را دریافت کنند.

وی تاکید کرد: با این وجود جراید به ویژه رسانه ملی می توانند در ارتقای فرهنگ ترافیک و گسترش آگاهی مردم درمقایسه با اصلاح رفتارهای ترافیکی موثر باشد و با این اوصاف رسانه ملی وظیفه نسبتا سنگین تری را در این مساله دارد.

برای شما هم جالب است:   وسیله نقلیه ای با تایرهای باورنکردنی برای شن نوردی ساخته شد

 

با امید به اینکه خبر “رکاب – در اصلاح رفتارهای ترافیکی می بایست از خودمان شروع کنیم” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به خودروهای داخلی قرار گرفته است.

منبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد