خبری از خبرگزاریهای مرتبط با خودرو برای شما انتخاب کرده ایم تحت عنوان “رکاب – سرعت اتوبوس حامل دانش آموزان هرمزگانی مجاز بود” که پیشتر بدان میپردازیم.

به نوشته پایگاه خبری«عصرخودرو» با استناد به گفته  باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار محمد حسین حمیدی با اشاره به این که اتوبوس حادثه دیده حاوی سامانه سپهتن (سامانه نظارت و پایش تردد ناوگان حمل و نقل عمومی) بوده است، گفت: برابر معلومات این سامانه سرعت اتوبوس در لحظه تصادف ۸۶ کیلومتر بر ساعت و مجاز بوده است.

وی اضافه کرد: راننده متوفی این حادثه حدود یک ساعت و نیم رانندگی خود را با اتوبوس شروع کرده بود با این وجود به ذهن خطور میکند قبل از حادثه استراحت ضروری را نداشته است.

سردار حمیدی گفت:برابر معلومات سامانه سپهتن راننده و خودرو ذکر شده قبل از این تخلف نداشته‌اند، با اینحال برابر معلومات دریافتی،اتوبوس به دلیل خستگی و خواب آلودگی راننده به پایه پل برخورد و بعد از آن به یک طرف واژگون شده است که همین شدت برخورد باعث مرگ ۱۰ تن و مجروحیت ۳۵ تن شده است.

 

با امید به اینکه خبر “رکاب – سرعت اتوبوس حامل دانش آموزان هرمزگانی مجاز بود” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به خودروهای داخلی قرار گرفته است.

منبع

برای شما هم جالب است:   هیوندای اکسنت 2018: بزرگ‌تر، سریع‌تر و ایمن‌تر
 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد