کد خبر : 31245
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۰
28 views بازدید

رکاب – ظرفیت تولید سوخت زیستی در کشور می باشد

خبری از خبرگزاریهای مرتبط با خودرو برای شما انتخاب کرده ایم تحت عنوان “رکاب – ظرفیت تولید سوخت زیستی در کشور می باشد” که پیشتر بدان میپردازیم. دبیر سـتاد پیشرفت زیسـت‌تکنولوژی مطرح کرد؛ ظرفیت تولید سوخت زیستی در کشور می باشد رکاب- دبیر سـتاد پیشرفت زیسـت تکنولوژی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری گفت: درحال حاضر ظرفیت تولید سـوخت زیسـتی در کشـور می باشد، با اینحال برای به […]

خبری از خبرگزاریهای مرتبط با خودرو برای شما انتخاب کرده ایم تحت عنوان “رکاب – ظرفیت تولید سوخت زیستی در کشور می باشد” که پیشتر بدان میپردازیم.

دبیر سـتاد پیشرفت زیسـت‌تکنولوژی مطرح کرد؛

ظرفیت تولید سوخت زیستی در کشور می باشد

رکاب- دبیر سـتاد پیشرفت زیسـت تکنولوژی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری گفت: درحال حاضر ظرفیت تولید سـوخت زیسـتی در کشـور می باشد، با اینحال برای به کارگیری آن نیاز بـه عزم ملی داریم.

به نوشته پایگاه خبری «رکاب» با استناد به گفته ایسنا، مصطفی قانعی با اشاره به اینکه کشـورهای پیشـرفته دنیا از سـوخت‌های زیسـتی اسـتفاده می‌کنند، گفت: درحال حاضر در کشـور ما نیز ظرفیت تولید سـوخت زیسـتی در قشم، اصفهان و کرمانشاه می باشد. ما می‌توانیم ۱۰ درصد بیو اتانول به بنزین اضافه و ماده سمی MTBE را از بنزین حذف کنیم.

وی با اشـاره به اینکه ایـن کار در باب گازوئیل و بر روی اتوبوس‌های شـرکت واحد تسـت شده، تصریح کرد: بیودیزل مصرفی مورد تست در اتوبوس‌های کمپانی واحد تهران از روغن‌های مصرفی سوخته در رستوران‌ها تهیه می‌شود که نتیجه خوبی از این کار گرفته‌ایم.

قانعی با اشاره به اینکه هزینه بنزین ساخته شده از این شیوه چندان تفاوتی با هزینه بنزینی که هم اینک از آن استفاده می‌شود ندارد، عنوان کرد: بهره برداری از سوختهای زیستی در شهرهای کشور مستلزم الزام در بهره برداری از آن و پذیرش آن از جانب کاربر است.

با امید به اینکه خبر “رکاب – ظرفیت تولید سوخت زیستی در کشور می باشد” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به خودروهای داخلی قرار گرفته است.

منبع

برای شما هم جالب است:   بهترین دیزاین‌های داخلی سال 2017
به این پست امتیاز دهید.
پسندیدم۰خوشم نیومد۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات