خبری از خبرگزاریهای مرتبط با خودرو برای شما انتخاب کرده ایم تحت عنوان “رکاب – محدودیت های ترافیکی در جاده های کشور تا روز شنبه” که پیشتر بدان میپردازیم.

به نوشته پایگاه خبری«عصرخودرو» با استناد به گفته باشگاه خبرنگاران جوان؛ براساس تازه ترین گزارش‌های دریافتی از مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور هم اینک در آزادراه کرج-تهران در عده ای مقاطع ترافیک نیمه سنگین و در محور کرج به چالوس در ابتدای مسیر در محدوده بیلقان ترافیک سنگین است. به علاوه از طرف دیگر در محور تهران به آمل در محدوده پلور تا گزنک ترافیک نیمه سنگین و در دیگر محورهای اصلی کشور تردد به روش روان در جریان است و تا اینجای کار بارش و یا مداخلات جوی ویژه ای مشاهده و یا گزارش نشده است.

محدودیت های ترافیکی تا روز شنبه(۱۱ شهریور ماه)

۱-محورکندوان:

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه از کرج به سوی مرزن آباد ممنوع بوده و با مطرح مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سوی کرج به روش یکطرفه خواهد بود.

۲-محور هراز:

تردد تمامی تریلرها کماکان ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ روز جمعه از رودهن به سوی آمل ممنوع بوده و با مطرح مأموران پلیس راه در محل،تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا  ۲۲ روز جمعه از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یکطرفه خواهدبود.

تردد تمام کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و یا فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه و به علاوه از طرف دیگر از ساعت ۸ا تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه، جمعه از محور هراز ممنوع است.

برای شما هم جالب است:   سوالات و انتظارات از مدیرعامل‌جمهور آتی در عرصه صنعت خودرو

Three-محورفیروزکوه:

تردد تمامی تریلرها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسدشدنی  از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

محور فرعی شمشک-دیزین تا اطلاع بعدی مسدود است.

با امید به اینکه خبر “رکاب – محدودیت های ترافیکی در جاده های کشور تا روز شنبه” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به خودروهای داخلی قرار گرفته است.

منبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد