کد خبر : 17016
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۱
2 views بازدید

زیباترین کراس‌اوورها و شاسی بلندهای سال ۲۰۱۷

به نوشته اخبار خودرو با استناد به گفته سایت پدال شاسی بلندها و کراس اوورها به‌طور سنتی بسیار “دلچسب” نبوده و نیستند با اینحال خودروسازان در حال اثبات این مسئله هستند که این خودروهای جعبه‌ای کاربردی قادر اند بطور کلیً دلچسب باشند. بسیار محشر برای افرادی که ترجیح می‌دهند اولین تست خرید خودروی خود را با دلنشین‌ترین نمونه‌های در معرض داشته باشند، این مقاله ویژه […]

به نوشته اخبار خودرو با استناد به گفته سایت پدال

شاسی بلندها و کراس اوورها به‌طور سنتی بسیار “دلچسب” نبوده و نیستند با اینحال خودروسازان در حال اثبات این مسئله هستند که این خودروهای جعبه‌ای کاربردی قادر اند بطور کلیً دلچسب باشند.

بسیار محشر برای افرادی که ترجیح می‌دهند اولین تست خرید خودروی خود را با دلنشین‌ترین نمونه‌های در معرض داشته باشند، این مقاله ویژه آن‌هاست. کراس اوورها و شاسی بلندهای جذابی در هر هزینه ای می باشد با اینکه که تعداد فراوانی از خودروهای دلچسب گران‌تر هستند.

از آنجایی که زیبایی یک مسئله شخصی و ذهنی است بدین جهت همه‌ی مردم با لیست پایین موافق نخواهند بود. به هر حال در این لیست ۱۰ شاسی‌بلند و کراس اوور زیبای سال ۲۰۱۷ را به ترتیب حروف الفبای لاتین ذکر کرده‌ایم.

آکورا MDX سه ردیفه چندی قبلً آپدیت شده و نمای جلوی شیک دلیل شده این خودرو یکی از زیباترین شاسی بلندهای مارکت باشد. جلوپنجره‌ی الماس بزرگ، نشان حجیم و چراغ‌های جلوی جواهرنشان دلیل شده‌اند MDX تازه لوکس‌تر باشد. این خودرو به‌صورت استاندارد با نیروی محرکه ۶ سیلندر ۳٫۵ لیتری ۲۹۰ اسبی معرفی می‌شود. به علاوه از طرف دیگر نمونه اسپورت هیبرید با نیروی محرکه ۶ سیلندر ۳ لیتری و سه واحد الکتریکی در معرض بوده که قدرت ۳۲۱ اسب بخاری دارد.

  • آلفارومئو استلویو


اولین شاسی‌بلند آلفارومئو قلب بسیاری از مردم را به خاطر ظاهر زیبای خود تسخیر کرده است. جلوپنجره‌ی نمادین آلفا به خوبی با نمای گیرای کراس اوور چفت شده و ابعاد خودرو نیز محشر هستند. هنوز بهای این خودرو واضح نشده با اینحال گفته شده در سه تریم توزیع خواهد شد: استلویو، استلویو Ti و استلویو کوادروفولیو. نیروی محرکه استاندارد این خودرو از نوع ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو با قدرت ۲۸۰ اسب بخار است که به گیربکس ۸ سرعته ی اتوماتیک وصل شده است. افرادی که خواهان پرفورمنس بیشتر هستند ورژن‌ی کوادروفولیو را دوست خواهند داشت. این خودرو قدرت ۵۰۵ اسبی خود را از نیروی محرکه ۶ سیلندر ۲٫۹ لیتری توئین توربوی دست پرورده‌ی فراری کسب خواهد نمود.

برای شما هم جالب است:   لامبورگینی اوروس، مروری بر هر آنچه از آن می‌دانیم

New Infiniti QX70 Ultimate
سبد تولیدات اینفینیتی پر از کراس اوورها و شاسی بلندهای گوناگون است با اینحال نمونه QX70 شیک‌ترین بلندقد این برند به شمار می‌رود. مسئله قابل ملاحظه اینکه دیزاین خودرو بطور کلیً قدیمی شده با اینحال به خوبی پیر شده است. گفته شده این خودرو شبیه به یک یوزپلنگ وحشی است. فاصله‌ی خوب از کف زمین و چراغ‌های جلوی ممتاز از شاخصه‌های برجسته‌ی QX70 هستند. پایین کاپوت خودرو نیروی محرکه ۶ سیلندر ۳٫۷ لیتری با قدرت ۳۲۵ اسب بخاری آرمیده است.


بی‌شک زیباترین شاسی‌بلند مارکت هم اینک جگوار اف پیس است. این اولین شاسی‌بلند لوکس برند بریتانیایی بوده و نمونه سال ۲۰۱۸ آن به خاطر افزودن نیروی محرکه ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو ارزان‌تر از قبل نیز شده است. به علاوه از طرف دیگر نیروی محرکه ۴ سیلندر ۲ لیتری توربوی دیزلی با قدرت ۱۸۰ اسبی و دو ورژن ی بنزینی دیگر با قدرت‌های ۳۴۰ و ۳۸۰ اسبی نیز در معرض هستند.

  • لندروور رنجروور اسپورت


لندروور سال‌های سال است که به تولید شاسی بلندهای لوکس سرگرم بوده و رنجروور اسپورت تازه ممکن است زیباترین ساخته‌ی این تولیدکننده باشد. ما فاصله‌ی کف از زمین، کاپوت تخت و دیزاین شناور سقف را دوست داریم. این خودرو به‌صورت استاندارد با نیروی محرکه ۶ سیلندر ۳ لیتری سوپرشارژردار با قدرت ۳۴۰ اسب بخار معرفی می‌شود. بهای آغازین خودرو ۶۶۶۴۵ دلار بوده از این جهت یکی از گران‌ترین خودروهای لیست به شمار می‌رود.

  • مزراتی لوانته

Maserati Levante
اینکه اولین شاسی‌بلند مزراتی زیباست کمی سورپرایز کننده است. این خودروساز ایتالیایی دیزاین‌های زیبایی داشته و لوانته نیز برای اولین در این کلاس ساخته شده است. جلوپنجره‌ی ویژه مزراتی و ورودی‌های هوای کناری خیال‌انگیز به چشم می آیند با اینحال لوانته بیش از آنکه شبیه به شاسی‌بلند باشد مثل یک خودروی اسپورت به ذهن خطور میکند. لوانته به‌صورت استاندارد با نیروی محرکه ۶ سیلندر ۳ لیتری ۳۵۰ اسبی معرفی می‌شود و با این پیشرانه در ۶ ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد. به علاوه از طرف دیگر ورژن‌ای دیزلی و بنزینی توانمند (لوانته S) با قدرت ۴۳۰ اسب بخار می باشد.

برای شما هم جالب است:   عصر خودرو - همراهان همیشگی صنعت خودرو


با اسم یکی از ارزان‌ترین نمونه‌های حاضر در لیست، مزدا CX-9 2017 یکی از شیک‌ترین شاسی بلندهای مارکت است. این شاسی‌بلند حاوی خطوط دلچسب و جلوپنجره‌ای قوی بوده که دلیل می‌شوند مزدا گران‌تر از آنچه هست به نظر آید. CX-9 2017 به‌صورت استاندارد با نیروی محرکه ۴ سیلندر ۲٫۵ لیتری با خروجی ۲۵۰ اسب بخار معرفی می‌شود.

  • مرسدس-ای ام جی GLC 63


مرسدس و بازوی پرفورمنس آن یعنی ای ام جی با سرعت بالایی کراس اوورها و شاسی بلندهای تازه ای را معرفی کرده اند؛ با اینحال زیباترین شاسی‌بلند این تولیدکننده که چندی قبلً معرفی شده ای ام جی GLC 63 است که از جلوپنجره‌ی بسیار شبیه به به نمونه اسپورت ای ام جی GT سود می‌برد. پایین کاپوت این خودرو قلب آهنین ۸ سیلندر ۴ لیتری بای توربویی قرار دارد که قدرت ۴۶۹ اسبی را در نمونه استاندارد تولید می‌کند نمونه GLC 63 S خروجی ۵۰۳ اسبی دارد. با این وجود نمونه S با اسم یک شاسی‌بلند کوپه مانند در معرض بوده و ما خیلی طرفدار دیزاین آن نیستیم.


ممکن است استایل ظاهری C-HR باب طبع همه‌ی مردم نباشد با اینحال ما آن را دوست داریم. این خودرو استایل بسیار اغراق‌آمیزی داشته و به علاوه از طرف دیگر ارزان‌ترین خودروی لیست نیز شمرده می‌شود. تویوتا C-HR ثابت کرده خودروهای ارزان‌هزینه مجبور نیستند که ظاهر کلافه کننده‌ای داشته باشند. این خودرو به‌صورت استاندارد با نیروی محرکه ۴ سیلندر ۲ لیتری ۱۴۴ اسبی در معرض است.


ولوو بعد از دست‌وپنجه کردن با مشکلات مالی روی فرم آمده و معرفی XC90 مطمئناً به بازگشت این خودروساز به بخش لوکس‌سازها کمک کرده است. با دیزاین دلنشین و فهمیده، ولوو واقعاً یک اسکاندیناویایی اصیل است. به خاطر ساده بودن ما فکر می‌کنیم با گذشت سال‌ها نیز طراوت خود را حفظ کند. این خودرو از نیروی محرکه ۴ سیلندر توربوی ۲۵۰ اسبی استاندارد سود می‌برد.

برای شما هم جالب است:   بررسی هزینه های اجرا کافه سیار در ایران

منبع: autoguideمنبع

به این پست امتیاز دهید.
پسندیدم۰خوشم نیومد۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات