به نوشته سایت رکاب و با استناد به گفته دیجی لند

در راستای سیاست‌های گروه خودروسازی سایپا برای خروج مدیریت شده خودروهای پراید از خطوط تولید،‌ چندی قبل تولید پراید ۱۱۱ هاچ بک در کارخانه سایپا متوقف شد.

با توجه به تاکید رئیس گروه خودروسازی سایپا در باب مدیریت خروج خودروهای خانواده ایکس ۱۰۰ از خطوط تولید کارخانه‌های این کمپانی خودروساز داخلی، در روز پنجشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۶ تازه ترین ابزار خودرو پراید ۱۱۱ در سایپا سیتروئن تولید شد و از این حیث به روش رسمی تولید پراید ۱۱۱ هاچ بک به انتهای رسید.

کمپانی خودروسازی سایپا در این خصوص مطرح کرد که بعد از تاکید رئیس گروه سایپا مبنی بر انتهای تولید خانواده ایکس ۱۰۰ (خانواده پراید)، زودتر از موعد مطرح شده از جانب سازمان ملی استاندارد ایران، این مسئله به سایت‌های تولیدی گروه سایپا مطرح شد و بعد از آن نیز کمپانی‌های تولیدی درمقایسه با برنامه‌ریزی و خروج این تولیدات از پروسه تولید اقدام کرده‌اند.

تولید پراید ۱۱۱ از سال ۱۳۸۸ شروع شده بود

کمپانی سایپا سیتروئن از سال ۱۳۸۸ تولید خودرو ایکس ۱۰۰ را شروع کرده بود و تا به امروز حدود ۳۱۲ هزار ابزار از این خودرو را تولید کرد. بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، تازه ترین ابزار پراید ۱۱۱ در روز پنجشنبه ۹ شهریور ۹۶ تولید شد تا از این حیث کم کم بیننده خروج خودروهای پراید از خطوط تولید سایپا باشیم.منبع

برای شما هم جالب است:   دعوای حقوقی بین فورد و پلیس آمریکا بر سر انتشار گاز مونوکسید کربن در کابین اکسپلورر
 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد