به نوشته اخبار خودرو با استناد به گفته سایتهای اینترنتی

آرین موتور، تحت نام نمایندگی رسمی میتسوبیشی موتورز، در ایران فعالیت می ‌کند. این کمپانی بعد از مذاکرات به رفتار آمده در سال ۱۳۸۹ با گروه میتسوبیشی در سال ۱۳۹۰ موفق به اخذ نمایندگی رسمی این کمپانی شد و در سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را با معرفی خودروی ASX 4WD به نوعی وسیله نقلیه ای دوستدار محیط ‌زیست و کم ‌مصرف در ایران شروع کرد.

کمپانی آرین موتور پویا نمایندگی رسمی میتسوبیشی موتورز ژاپن در ایران، برای خریداران این خودرو اصیل با کیفیت جایزه ی ویژه ی مسافرت به ژاپن مقرر کرده است.
کمپانی آرین موتور به سه نفر از خریدارانی که از یازدهم شهریور تا انتهای این ماه شمسی، تولیدات میتسوبیشی را انتخاب نمایند، به قید قرعه، مسافرت به ژاپن هدیه می دهد.
ضروری به ذکر است تولیدات Outlander, ASX, Lancer, Mirage بصورت فوری و با وام تا سقف ۹۵ میلیون تومان و بازپرداخت تا ۱۸ ماهه بدون سود و ۲۴ ماهه با سود ی ۱۴ درصد، ارائه می گردد. به علاوه از طرف دیگر خریداران در صورت خرید نقدی از تخفیف ویژه ی four تا eight میلیون تومانی سود خواهند برد.

به علاوه از طرف دیگر تلاش خودرو ايرانيان، عامليت رسمي شركت آرين موتور با حضور در کنفرانس بین المللی تبریز تمامی نمونه های Mirage, Lancer, ASX, Outlander را به نمایش خواهد گذاشت.

به علاوه از طرف دیگر جهت رفاه حال خریداران، امکان آزمایش درایو برای خودروهای Outlander و ASX مهیا شده است.
همزمان با جشن صد سالگی میتسوبیشی موتورز، خریداران مراجعه کننده به این غرفه، غیر از اوضاع معمول ۱۲ ماهه و ۱۸ ماهه بدون سود و تخفیف خرید نقدی four تا eight میلیون تومانی، از تخفیف ویژه ۱ درصدی سود خواهند برد.
کنفرانس بین المللی خودرو تبریز از امروز سه شنبه ۱۴ شهریور ماه تا جمعه ۱۷ در محل دائمی کنفرانس بین المللی تبریز از ساعت ۱۶ تا ۲۲ برگزار خواهد شد.

برای شما هم جالب است:   ماشین پرنده Lilium Jet اولین پرواز خود را با موفقیت انجام داد + ویدیو

درصورت تمایل این لینک خبری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

منبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد