به نوشته اخبار خودرو با استناد به گفته سایتهای اینترنتی

عکس هایی از لحظه‌گیری پورشه ۹۱۱ GT2 RS در پیست نوربرگ‌رینگ پخش شده است. آیا GT2 RS می‌تواند رقیبان خود را در این پیست شکست دهد؟

وقتی در باب پرقدرت‌ترین نمونه از پورشه ۹۱۱ حرف می‌زنیم، ناخودآگاه به خاطر رکوردهای این خودرو در طول تاریخ می‌افتیم. نسل تازه پورشه ۹۱۱ GT2 RS به نوعی پرقدرت‌ترین ۹۱۱ نیز از این نظر جدا نیست. سوپر اسپرت پورشه با بهره برداری از نیروی محرکه ۶ سیلندر خطی ۳.۸ لیتری توئین توربو به قدرت ۶۹۰ اسب بخار رسیده است و با حداکثر سرعت بالای ۳۲۰ کیلومتر بر ساعت، در لحظه ۲.۷ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. تمام این ارقام جالب توجه هستند؛ با این وجود ۹۱۱ GT2 RS باید در پیست نوربرگ‌رینگ نیز حضور داشته باشد.

با توجه به بروزترین معلومات موجود، ۹۱۱ GT2 RS در پیست نوربرگ‌رینگ ‌ دیده شده و با این وجود شایع ‌ گفته می‌شود که زمانی پایین هفت دقیقه هم ثبت کرده است. در شرایطی که این خبر، هنوز مورد تأیید رسمی پورشه نیست.

مقاله‌های مرتبط:

اگر ۹۱۱ GT2 RS واقعا زمانی پایین هفت دقیقه ثبت کرده باشد، همراه با خودروهایی چون لامبورگینی هوراکان Performante، پورشه ۹۱۸ اسپایدر و لامبورگینی اونتادور LP 750- Superveloce، چهارمین خودروی استاندارد جاده‌ای است که موفق به ثبت چنین زمانی می‌شود. با اینحال برای شکست دادن لامبورگینی هوراکان، باید حداقل هشت ثانیه پایین لحظه هفت دقیقه پیست نوربرگ‌رینگ را طی کند. قبل از این سرعت ۳۳۶ کیلومتر بر ساعت به وسیله ۹۱۱ GT2 RS در این پیست تأیید شده بود؛ همزمان با اینکه لامبورگینی اونتادور SV  با ثبت لحظه ۶:۵۹:۷۳ به حداکثر سرعت ۳۲۵ کیلومتر بر ساعت و لامبورگینی هوراکان پرفورمنته با ثبت لحظه ۶:۵۲:۰۱ به حداکثر سرعت ۳۰۴ کیلومتر بر ساعت در این پیست رسیده‌اند.

برای شما هم جالب است:   آمریکا و چین سود هیوندای را نصف کردند!

آیا پورشه ۹۱۱ GT2 RS سلطان تازهِ پیست نوربرگ‌رینگ است؟

۱۰ خودروی رکورددار در پیست نوربرگ‌رینگ
مک‌لارن P1 LM۶:۴۳:۲
Nio EP9۶:۴۵:۹۰
رادیکال SR8 LM۶:۴۸
لامبورگینی هورکان Performante۶:۵۲:۰۱
رادیکال SR8۶:۵۵
پورشه ۹۱۸ اسپایدر۶:۵۷
لامبورگینی اونتادور SV۶:۵۹:۷۳
نیسان GT-R نیسمو۷:۰۸:۶۸
مرسدس AMG GT R۷:۱۰:۹۲
مک‌لارن F1 Promotional XP5۷:۱۱منبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد