به نوشته اخبار خودرو با استناد به گفته سایتهای اینترنتی

کمپانی فولکس‌واگن برای تکمیل خودروهای چهارگانه خود از برند ID، در آینده ای زود یک نمونه برقی مفهومی در کلاس چهاردر خانوادگی را به کنفرانس فرانکفورت می‌فرستد؛ وسیله نقلیه ای که هنوز معلومات فراوانی از آن پخش نشده است.

در کنفرانس خودروی‌های مفهومی فرانکفورت، فولکس‌واگن انواع نمونه‌های هاچ‌بک، چهاردر خانوادگی، استیشن کوچک و SUV را در لیست خودروهای چهارقلوی الکتریکی به نمایش خواهد گذاشت. فولکس‌واگن با نمایش گذاشتن یک خودروی چهاردر خانوادگی، انتهای امسال یقینا در کنفرانس فرانکفورت چهارگانه‌ی مفهومی الکتریکی ID خود را تکمیل خواهد نمود. این کمپانی قبل از این مطرح کرده بود که برنامه ریزی شده است یک نمونه ID SUV در ماه آتی در کنفرانس شانگهای همراه با ID Buzz MPV و ID Hatchback به نمایش قرار داده شود.

کلاوس بیشاف، مدیر دیزاین فولکس، قول یک «سورپرایز» در رونمايی بعدی فولکس داده بود که به نظر میرسد وقتی همه برای نخستین بار آن را ببینند، حیرت‌زده خواهند شد. تصویر پایین، مشابه‌سازی سایت اتوکار برای خودروی چهاردر خانوادگی آتی فولکس‌واگن است.

مقاله‌های مرتبط:

فولکس‌واگن امیدوار است که نمونه‌های برقي ID تا سال ۲۰۲۵، سالانه یک میلیون ابزار فروش داشته باشند. خانواده برنامه‌های مفهومی الکتریکی ID، نمونه‌هایی هستند که هر یک از آن‌ها حاوی هویت‌ دارای اختلاف و سبک‌ مختلف است؛ با اینحال همگی عرصه مشترکی دارند.

بیشاف بیان می کند: 

فولکس واگن با فلسفه امید به آتی متولد شده است. با نمونه‌های مختلف ID، ما چشم به آتی داریم، با اینحال هویت اصلی خود را با یک هدف واضح دنبال می‌کنیم.

به صحبت بیشاف، هر نمونه ID حاوی مصرف پایین برق و هوا برای خنک کردن باتری در زمان شارژ است، ضمن اینکه هر یک از این نمونه‌ها با چراغ‌های جلو و لوگوی درخشان VW واضح می‌شوند. نمونه‌ کاروان (MPV)، حالتی دوستانه و میانه‌رو، مشابه خودروی مفهومی ID Buzz دارد، در شرایطی که شاسی‌بلند آتی، اسپرت، با اینحال با اعتمادبه‌نفس خواهد بود.

برای شما هم جالب است:   ایرانیان رده در ابتدا اتلاف وقت در ترافیک را از آن خود کردندمنبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد