به نوشته سایت رکاب و با استناد به گفته دیجی لند

معاون جذب بازار و فروش گروه سایپا مطرح کرد که ظرفیت ثبت اسم ساینا اتوماتیک ، کالا تازه سایپا تکمیل شده است. پیش فروش این خودرو از ۶ شهریور شروع شد.

رضا تقی زاده، معاون جذب بازار و فروش گروه سایپا مطرح کرد تمامی ظرفیت ثبت نامی خودروی تازه ساینا اتوماتیک با موعد تحویل آبان و آذر ۱۳۹۶ به انتهای رسیده است. پیش فروش این کالا تازه از روز ششم شهریورماه شروع شده بود و خریداران نیز از آن استقبال کردند به گونه‌ای که طی کمتر از دو روز، ظرفیت ثبت اسم آن تکمیل شد. ساینا اتوماتیک تحت نام ارزان‌ترین خودروی گیربکس اتوماتیک تولید داخل کشور ارائه می‌شود.

ثبت اسم ساینا اتوماتیک با پیش پرداخت ۱۷ یا ۱۹ میلیونی

به گفته معاون جذب بازار و فروش گروه سایپا، ثبت اسم ساینا اتوماتیک با پیش پرداخت ۱۷ و ۱۹ میلیون تومانی انجام می‌شود و مابقی هزینه خودرو بعد از کسر سود هم کاری با توجه به اولویت ثبت اسم از خریداران اخذ خواهد شد. تقی زاده تاکید کرد که با استناد به استقبال خوب خریداران از قبل فروش این کالا، سایت اینترنتی گروه سایپا به خوبی به متقاضیان خدمات عرضه کرده و ثبت اسم کنندگان بدون هیچ سخت و وقفه‌ای قادر اند ثبت اسم خود را انجام بدهند.

ساینا اتوماتیک حاوی امکاناتی چون گیربکس CVT اروپایی، فرمان برقی، کروز کنترل و محدودکننده سرعت، استارت دکمه‌ای، تهویه مطبوع نیمه اتوماتیک و حسگر پارک بوده و هزینه قطعی آن ۳۸ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان مطرح شده است.

برای شما هم جالب است:   گران ترین خودرو جهان معرفی شد؛ با رولزرویس Sweptail سفارشی آشنا شویدمنبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد