به نوشته اخبار خودرو با استناد به گفته سایت پدال

نسل تازه فورد فیستا ST در ماه فوریه معرفی شد با اینحال ورژن‌های سه و پنج درب آن تا سال ۲۰۱۸ ارائه نخواهند شد. با اینکه خریداران اروپایی قبلاً توانسته‌اند ورژن‌های پایین‌تر از فیستا را از نمونه نمونه ST Line را بخرند با اینحال آمریکایی‌ها هنوز هم باید فیستای قدیمی سر کنند. این نمونه قدیمی برای نمونه سال ۲۰۱۸ تفاوت بسیار کوچکی داشته است.

غیر از این، بروزترین نسل فیستا ST نیز در آمریکا ارائه نخواهد شد. این خبر بد از جانب مدیر فورد پرفورمنس اروپا مطرح شده است. ایشان در خلال گفتگو‌ای در کنفرانس خودروی فرانکفورت گفت که تقاضای کم در این کلاس دلیل عدم ارائه فیستا شده و عرضه نسل تازه آن در آمریکا توجیه اقتصادی ندارد. فورد باور دارد که مردم کمی این خودرو را خواهند کرد از اینرو ارزش به دردسر افتادن ندارد:

این مسئله به خاطر نبود علاقه به کلاس B در آمریکاست. صادر کردن یک تریم تنهای ST به آمریکا از لحاظ اقتصادی ممکن نیست.

همین جریان پیرامون فولکس‌واگن نیز صدق می‌کند از آنجاییکه مدیران این تولیدکننده تصمیم گرفته‌اند نسل تازه پولو را در آمریکا ارائه نکنند. برای زیاد کردن پیاز داغ خبر باید به این نکته هم اشاره نمود که تویوتا یاریس GRMN نیز در معرض یانکی‌ها نخواهد بود. این نمونه توانمند از یاریس تنها به تعداد محدودی عرضه شده و تنها ۴۰۰ ابزار از آن وارد اروپا خواهد شد.منبع

برای شما هم جالب است:   پیش فروش دنا پلاس از فردا شروع می‌شود؛ فروش پژو 2008 خیلی زود
 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد