به نوشته سایت رکاب و با استناد به گفته رکاب

به نوشته پایگاه خبری«عصرخودرو» با استناد به گفته عصرایران ، تصویر عرضه شده از این کمپانی یک بازوی جامع از نگاه آتی حمل و نقل مسافری در آتی شمرده می شود. در این برنامه با این خودروی الکتریکی روبه‌رو هستیم که خود را از مرزها و محدودیت‌های انباشتگی و ترافیک در شهرهای آلوده می‌رهاند.

این نمونه مفهومی از یک پلت فرم مشابه یک اسکیت‌بورد تشکیل شده است که ماژول‌های وسیله نقلیه ای مختلف به اسم پاد روی آن سوار می‌شود.پلت‌فرم اسکیت‌بوردی حاوی تکنولوژی رانندگی خودران و قدرت مولد الکتریکی است.

اسکلت اصلی این ساختار از پوشش‌های مکانیکی سنگین آزاد است. عنصر های IT استفاده شده در این طرح نیز به این زودی‌ها قدیمی نشده و از رده خارج نمی‌شوند.

حتی اگر پلت‌فرم و تکنولوژی خودرو منسوخ شود، توانایی ماژولار بودن دلیل می‌شود که تولید کننده یا صاحب آن را با غلاف یا ساختاری تازه تعویض کند.

نگرش و منظر راین‌اسپید، نشان می‌دهد این کمپانی پوشش‌های متفاوتی را برای ساختار حمل و نقلی  خود مقرر کرده‌است. عده ای از این پوشش‌ها ویژه حمل و نقل مسافری است و عده ای دیگر می‌تواند برای ارسال بار و تولیدات مورد بهره برداری قرار گیرد.

با این وجود فرضیه‌های جالب دیگری نیز در خصوص این نمونه‌های آتی می باشد. تحت نام مثال تشکیل یک دفتر کاری متحرک یا مکانی برای زندگی موقت از این تفکرات هستند.

از جهت دیگر کابین ماژولار این خودرو از روی ساختار متحرک جدا شده و می‌توان از آن تحت نام یک وسیله اقامتی به ویژه در مسافرت استفاده کرد.

برای شما هم جالب است:   نقاط قوت و ضعف کروز کنترل‌های معمولی و تطبیقیمنبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد