به نوشته سایت رکاب و با استناد به گفته رکاب

خودروی مزدا۳ در جمع شش خودروی مطمئن از دیدگاه موسسه JD Energy

رکاب- موسسه JD Energy از نمونه برترین موسسات سنجش کیفی خودروها در سطح جهانی است و اگر وسیله نقلیه ای موفق به کسب امتیاز مطلوب از این موسسه آمریکایی شود، باید آن را جزو بهترین تولیدات کمپانی تولید کننده آن خودرو دانست.

به نوشته پایگاه خبری«عصرخودرو» ، حدودا تمام خودروسازان بنام جهانی برای موفقیت در مارکت آمریکا، باید نظر مطلوب  JD Powerرا جلب کنند و اگر موفق به این کار نشوند، باید برای افزایش کیفیت کالا خود فکری کرده و راه‌حلی بیابند. اگر اینطور نباشد یا تولید آن خودرو متوقف خواهد شد یا از ارائه آن در مارکت ایالات‌متحده آمریکا جلوگیری می‌شود. پس با ‌نگاهی به محاسبه این کمپانی، حدودا برترین خودروهای مطمئن جهان را خواهیم شناخت.
مزدا۳ اسم وسیله نقلیه ای است که در این بین می درخشد.
لکسوس ES، مزدا three، مرسدس بنز  E-Class، تویوتا کمری، تویوتا کرولا خودروهای منتخب این موسسه می باشند.
مزدا three پرطرفدار، در لیست JD Energy قرار دارد. این سدان اسپرت با جلب نظر خریداران آمریکایی، اعتماد موسسه JD Energy را بابت پیشرانه، عملکرد مطلوب بدنه، کیفیت مواد استفاده شده در محیط داخلی و… به دست آورده است. سواری مزدا۳ FL  نیز هم اینک در ایران به روش تولید داخل در کمپانی بهمن موتور در حال تولید و از روش نمایندگی های مجاز فروش کمپانی ارائه می گردد. این خودرو در ایران نیز با four ستاره کیفی در صدر رده بندی کیفیت قرار دارد.

برای شما هم جالب است:   رکاب - توقف فعالیت هیوندای و کیا در آمریکا به دلیل طوفان "ایرما"منبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد