به نوشته سایت رکاب و با استناد به گفته عصر خودرو

مدیر بازارهای خارجی سایک موتور در جواب به «عصرخودرو»:

درحال مذاکره برای واردکردن برندهای تازه هستیم

عصر خودرو- لین یونگ در حاشیه کنفرانس خودرو شانگهای با بیان اینکه ما هم اینک با دو برند ام جی و مکسوس در ایران فعالیت می کنیم گفت: در چنین موقعیتی برای هم کاری برند های دیگر پایین سری سایک هم در حال مذاکره با کمپانی های ایرانی هستیم.

به نوشته پایگاه خبری «عصرخودرو»، مدیرعامل ام جی پارس موتور به علاوه از طرف دیگر با اشاره به اینکه در آتی‌ای نزدیک در جستجوی تولید پلت فرم تازه ای به وسیله یک هم کاری مشترک و تحت نظر کمپانی اصلی در ایران هستیم گفت: تولید این پلت فرم یکی از مهمترین ترین برنامه سایک هست که به طوری جدی در برنامه های آتی این تولیدکننده قرار دارد.

ایشان به علاوه از طرف دیگر در جواب به سوالی پیرامون اینکه شریک شما در ایران مدعی است که شما تصمیم گرفته اید تا ایران را مبدل به یکی از مراکز تولیدی خود کرده و خودروهای تولیدی در ایران را به کشور های دیگر نیز صادر کنید نیز تصریح کرد: وقتی که پیرامون ایران صحبت می کنیم، ابتدا باید پیرامون سهم مارکت صحبت کنیم. ما باید ابتدا سهم زیادی از مارکت ایران را بدست بیاوریم.
لین یونگ پیشتر نیز با اشاره به اینکه  هدف ما بدست آوردن ۵ درصد از سهم فروش در مارکت ایران است و با اسم تصمیمی که از طرف کمپانی ما در چین گرفته شده است، تصمیم گرفته ایم تا خط تولیدی در شهر تبریز اندازی کنیم و در آن جا به منظور تجمیع، تولید و حتی صادرات خودرو به شهر ها و کشور های دیگر، سرمایه گذاری کنیم اظهار کرد: با استناد به یکی از قانون ها ما موظفیم که ۳۰ درصد از تولیدات تولیدی در ایران را به کشور های همسایه صادر کنیم.
لین یو در انتها نیز با اشاره به اینکه ال قبلی بیش از ۶۰۰ ابزار خودرو  تنها از یک نمونه در ایران معرفی شده است گفت: بررسی ها جامع و کاملی را پیرامون مارکت ایران انجام داده ایم و مطلع هستیم که ایران پرجمعیت ترین کشور خاورمیانه با حدود ۸۰ میلیون نفر جمعیت است در چنین موقعیتی ابتدا باید تقاضای خریداران ایرانی رو بررسی کرده و در مرحله بعدی برنامه های تجاری و سرمایه گذاری را اجرا کنیم.

برای شما هم جالب است:   رکاب - خودروی پرنده دایملر در فرانکفورتمنبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد