به نوشته سایت رکاب و با استناد به گفته عصر خودرو

به نوشته پایگاه خبری «عصر خودرو» ، در این روز سهامداران معادل۷۷  میلیون سهام و حق تقدم از گروه خودرو و تولید قطعات به ارزش معاملاتی  ۱۰ میلیارد تومان در  ۶ هزار فرصت معاملاتی دست به دست کردند.
در این جو منفی گروه،  نمادهای خفنر، خپویش، خلنت، خمحور، خچرخش و خفناور بیشترین نزول هزینه ای گروه را داشتند که در بین این نمادها خفنر صف فروش سبکی در هزینه پایانی ۵۰۰ تومان داشت، خپویش نیز در آستانه صف فروش به کار خود انتهای داد.
در طرف مقابل خموتور در آستانه مثبت کامل و با صف خرید سبکش در هزینه ۳۶۰ تومان پایانی سبزترین گروه بود.
نمادهای خودرو، خپارس،خزامیا،ورنا و خاور  نیز به ترتیب در هزینه پایانی ۲۷۰, ۹۹, ۸۳،۱۰۹ و ۸۵ تومان در حوالی صفر منفی قرار دریافت کردند.
امروز خکاوه در اولین بودجه سال ۹۶ که به روش حسابرسی شده پخش شده بود، سود اعلامی پیش بینی شده را به زیان مبدل کرد، در شرایطی که این نماد در بودجه قبلی برای هر سهم مبلغ ۵۲ ریال سود پیش بینی کرده بود در این خبر با اضافه شدن هزینه مالی، زیان ۱۰۸ ریالی برای هر سهم تخمین زد.
تفاوت این روز گروه خودرو حدودا هم تراز روز قبل بود و اختلاف چندانی نداشت، نمادهای بسیاری در حوالی صفر منفی بودند، گروه به تدریج در حال حرکت به سوی قیمتهای دلنشین است و این شرایط منفی می تواند فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری باشد.
از این حیث امروز هم خوردویی ها در غیاب لیدر گروه، نماد خساپا روزی کم رمق و سرخ را پشت سر گذاشتند و بازهم در جاده اصلاح به پیش می روند با اینحال بازگشایی سایپا می تواند انتهای انتظار گروه در شرایط بلاتکلیفی باشد.

برای شما هم جالب است:   عصر خودرو - انتشار اولین تصویر رسمی از سئات آرونامنبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد