به نوشته سایت رکاب و با استناد به گفته رکاب

به نوشته پایگاه خبری«عصرخودرو» با استناد به گفته عصرایران ، به ذهن خطور میکند علاقه کیا به تولید نمونه‌های مفهومی four درب در حال گسترش است.

به ذهن خطور میکند کیا زبان دیزاین خوبی را برای این سبک از خودروهایش انتخاب کرده است.  در نمای جانبی خودرو نیز دستگیره‌ها، چین و شکن‌‌های غلو شده و قوس‌های روی چرخ‌ها به خوبی خودنمایی می‌کنند که با الهام از نمونه مفهومی فست‌بک برتون ۲۰۱۳ استون رپید گرفته شده است که با این وجود منبع الهام چندان بدی هم به شمار نمی‌آید.

با این وجود واضح‌ترین خصوصیت این خودرو پنجره‌ها هستند. در نگاه اول از ستون A شروع شده و به سوی عقب گسترده می‌شود با قوسی ویژه روی ستون C گسترده شده‌اند. با چنین طرحی کیا در حال اثبات این مسئله است که روی پیشرفت هاچبک‌های داغ‌تر کار می‌کند. به توجه به اینکه معلومات فراوانی از این خودرو در معرض نیست، با اینحال ظاهر خودرو مبین این دارد که ما وسیله نقلیه ای مدرن و تجهیز به طیف وسیعی از تکنولوژی‌ها مواجهه هستیم.

می‌توان گفت ما با وسیله نقلیه ای بازطراحی شده و دارای اختلاف برای نسل تازه ای از رانندگان روبه‌رو خواهیم شد. تغییر در الویت‌های کیا مبین تغییرپذیری ویژه این خودروسازی با حرکت سریع جهان اتومبیل دارد. کیا به علاوه از طرف دیگر می‌خواهد گستره وسیعی از وعده‌های مرتبط به آتی خود را اجرایی کند.

معلومات فنی خودرو هنوز فاش نشده با اینحال گمانه زنی می شود موتورهای استفاده شده روی این خودرو از همان نمونه‌هایی که اکنون روی خودروهای مرسوم و توانمند کیا به کار رود. با این وجود امید است کره‌ای‌ها مسیر شجاعانه خود را در تولید خودروها ادامه دهند و تنها بیننده چنین تصویر‌هایی در محیط مجازی، نمونه‌ها و رندرها نباشیم.

برای شما هم جالب است:   رکاب - دریایی از دوچرخه‌های اشتراکی پنهان شده + تصویرمنبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد