به نوشته اخبار خودرو با استناد به گفته سایت پدال

لوئیس همیلتون و سباستین فتل در حالی مسابقه در پیست صخیر بحرین را از خط دوم و سوم شروع کردند که هر یک در این فصل به یک قهرمانی و یک نائب قهرمانی رسیده و امتیازاتی برابر داشتند. در عین حال، والتری بوتاس برای بار نخست توانسته بود که پول پوزیشن را به چنگ آورد و امید داشت تا بتواند از این موقعیت به نفع خود بهره ببرد.

تیم فراری، برای این مسابقه تغییراتی در بالچه جلویی خودرو و تفاوت آئرودینامیکی دیگری لحاظ کرده بود. در استارت مسابقه فتل موفق شد همیلتون را پشت سر بگذارد. استراتژی خوب فراری در شناخت سخت تایرهای مرسدس بوتاس دلیل شد تا جای این دو راننده در صدر عوض شود. شانس نیز با فتل همراه بود که قبل از تصادف ساینز و استرول و ورود سیفتی کار، تایرهایش را تعویض کرده بود و در لحظه خروج خودروی ایمنی، جلوی دیگر رقبا قرار داشت. بوتاس نیز به ذهن خطور می کندً قرار نیست در جلوی هم‌تیمی خود، مسابقه را تمام کند.

hamilton-01

hamilton-02

formula-one-01
مکس ورشتاپن که در این مسابقه هم شروعی متهورانه داشت در دور دوازدهم با سخت در ترمزها مواجه شده و با دیواره پیست برخورد کرد. فرناندو آلونسو باز هم با سخت فنی مواجه شد. مشکلی که این قهرمان پیشین را دیگر کلافه کرده است.

race-results

driver-standings

constructor-standings
اکنون فراری با سه امتیاز اختلاف از مرسدسی پیش افتاده که این سال ها دست نیافتنی به نظر می رسید. فتل نیز یک فاصله ۷ امتیازی با همیلتون باز کرد. دور بعدی مسابقات در روسیه برگزار خواهد شد.

برای شما هم جالب است:   رکاب - اسنپ نماینده انحصاری حمل و نقل درون شهری کنفرانس‌های تهران شد

podiumمنبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد