به نوشته اخبار خودرو با استناد به گفته سایتهای اینترنتی

یک کمپانی فروشنده‌ی خودروهای لوکس در بریتانیا، دو ورژن‌ی ویژه از آستون‌مارتین ونتیج V8 و نمونه ونکوئیش را تکمیل فروش کرده است که حاوی خصوصیت‌هایی ویژه، نسب به دیگر ورژن‌ها هستند.

آستون‌مارتین ونتیج GT8 سبک‌ترین و قوی‌ترین ونتیج V8 شمرده می‌شود که در دیزاین نمای ظاهری آن از ورژن‌ی مسابقه‌ای ونتیج GTE V8 الهام گرفته شده است؛ ترکیب این خصوصیت با این حقیقت که ونتیج GT8 V8 تنها به تعداد محدود ۱۵۰ ابزار ساخته شده است، این ورژن‌ی ویژه از ونتیج را به یک نمونه استثنائی، به‌خصوص برای کلکسیونرهای خودرو مبدل می‌کند.

گروه تجاری H.R. OWEN که به فروش خودروهای لوکس در بریتانیا سرگرم است، مدت فراوانی نمیگذرد که تغییراتی در خودروی ونتیج GT8 با شماره‌ی سریال ۶۶ اعمال کرده است. رنگ این نمونه، مشکی عقیق و حاوی جزئیاتی به رنگ قرمز در داخل کابین و قسمت‌هایی از بدنه است. غیر از این، بخشی از بدنه‌ی خودرو با نیت کاهش وزن و افزایش آیرودینامیک، از فیبر کربن ساخته شده است.

آستون مارتین ونتیج V8 GT8

 این خودروی اصیل انگلیسی، به ابزارهای سفارشی متعددی تجهیز شده است که شامل  سیستم صوتی باکیفیت، دوربین دید عقب، لوگوی برجسته‌ی ونتیج GT8 در پشت سری صندلی و بال عقب از نوع فیبر کربن است.

پایین کاپوت ونتیج GT8، نیروی محرکه ۴.۷ لیتری ۸ سیلندر با آرایش V قرار گرفته است که از روش جعبه‌دنده‌ی ۶ سرعته‌ی دستی، قدرت ۴۴۰ اسب‌بخار به چرخ‌ها منتقل می‌کند. ترکیب این ابزارهای، ونتیج GT8 را در مدت لحظه ۴.۴ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت خواهد رساند. ضمن اینکه حداکثر سرعت این ورژن، ۳۰۶ کیلومتر بر ساعت است.

برای شما هم جالب است:   سایت فروش اینترنتی تولیدات ایران خودرو تغییر کرد

آستون مارتین ونتیج V8 GT8

هزینه این نمونه‌ی به‌خصوص که با تفاوت فنی و ظاهری اجین شده است، ۳۳۲,۷۹۶ دلار تعیین شده که به میزان ۱۲۱,۶۲۲ دلار، گران‌تر از نمونه پایه‌ی ونتیج است.

آستون مارتین ونکوئیش ولانته نسخه Q

به علاوه از طرف دیگر گروه تجاری H.R. OWEN یک ابزار خودروی ونکوئیش ولانته AM37 ورژن‌ی Q را در یکی از کنفرانس‌های در دست به خود، برای فروش قرار داده است. برچسب هزینه این ورژن‌ی ویژه‌ی ونکوئیش ولانته برابر با ۳۰۳,۳۵۰ دلار است.منبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد