به نوشته سایت رکاب و با استناد به گفته دیجی لند

معاون جذب بازار و فروش کمپانی ایران خودرو، حدود هزینه هایما اس ۵ در مارکت ایران را مطرح کرد. Haima S5 کراس اوور تازه ایران خودرو است که خیلی زود وارد مارکت می‌شود.

مصطفی خان کرمی، معاون جذب بازار و فروش کمپانی ایران خودرو به معرفی کالا تازه این کمپانی یعنی هایما اس ۵ (Haima S5) اشاره نمود و گفت این خودرو از دیگر کراس اوورهای مارکت قدرتمندتر است. خان کرمی پیشتر گفت:

سیاست‌گذاری کمپانی ایران خودرو این است که نیاز مارکت را جذب کرده و رضایت خریدار را کسب کنیم. باید تولیدات ما از جذابیت دارا باشد تا بتوانیم به فروش محصولاتمان ادامه دهیم. به این خاطر ما از اوضاع صلح نامه، تخفیفات تعهدی و دیگر امکاناتی که می‌توان در فروش خودرو لحاظ کرد استفاده می‌کنیم تا خریدار را به خرید خودروهایمان ترغیب کنیم.

هزینه هایما اس ۵ بین ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان خواهد بود

به گفته معاون جذب بازار و فروش ایران خودرو، این کمپانی تصمیم گرفته است هر سال یک کالا تازه به مارکت عرضه کند. سال قبلی این موضوع افتاد و امسال نیز تا دو سه روز آتی از خودرو هایما اس ۵ که در مشهد تولید می‌شود، معرفی خواهد شد. هزینه این کالا درمقایسه با خودروهای شبیه به و رقبا بسیار خوب است. کالا تازه ایران خودرو همراه با نیسان جوک قدرتمندترین کراس اوور موجود در مارکت خواهد بود با اینحال هزینه هایما اس ۵ بسیار کمتر از جوک است. کمپانی ایران خودرو، هزینه هایما اس ۵ را بین ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان مطرح کرده و این کراس اوور چینی خیلی زود روانه مارکت خواهد شد.

برای شما هم جالب است:   عصر خودرو - ب ام‌ و سال ۲۰۸۰ این شکلی است (+عکس)

Haima S5 ایران خودرو کراس اوور هایما اس ۵منبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد