کد خبر : 16276
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۹
14 views بازدید

مرسدس‌ بنز کلاس اس ۲۰۱۷ با پیشرانه‌های تازه معرفی شد

به نوشته اخبار خودرو با استناد به گفته سایتهای اینترنتی مرسدس‌بنز از بروزترین ورژن‌ی سدان لوکس خود پرده گشود. کلاس اس تازه به پیشرانه‌های ۶ سیلندر تازه ای تجهیز شده است. ورژن‌ی فیس لیفت مرسدس‌بنز کلاس اس ، بهمراه پیشرانه‌های ۶ سیلندر تازه ای با آرایش خطی معرفی شد. مرسدس‌بنز از سال ۱۹۹۷ تصمیم به بهره برداری از پیشرانه‌های ۶ سیلندر خورجینی گرفت و حال برای […]

به نوشته اخبار خودرو با استناد به گفته سایتهای اینترنتی

مرسدس‌بنز از بروزترین ورژن‌ی سدان لوکس خود پرده گشود. کلاس اس تازه به پیشرانه‌های ۶ سیلندر تازه ای تجهیز شده است.

ورژن‌ی فیس لیفت مرسدس‌بنز کلاس اس ، بهمراه پیشرانه‌های ۶ سیلندر تازه ای با آرایش خطی معرفی شد. مرسدس‌بنز از سال ۱۹۹۷ تصمیم به بهره برداری از پیشرانه‌های ۶ سیلندر خورجینی گرفت و حال برای بار نخست، این تولیدکننده تولیدات خود را با پیشرانه‌ ۶ سیلندر خطی معرفی خواهد نمود.

 پیشرانه‌های خطی تازه، که در آینده ای زود در دیگر تولیدات مرسدس‌بنز نیز استفاده خواهد شد، از معماری یکسانی با سری پیشرانه‌های ۴ سیلندر این تولیدکننده سود می‌برند و با استناد به تصمیماتی که از جانب مرسدس‌بنز اتخاذ شده است، نوع دیزلی این پیشرانه‌ها در یک لحظه با شروع فروش ورژن‌ی فیس لیفت کلاس اس در سال جاری و در بریتانیا، وارد روند به تولید خواهد رسید.

مرسدس بنز کلاس اس ۲۰۱۷

یکی از ورژن‌‌های بنزینی با یک سیستم الکتریکی ۴۸ ولتی اجین شده است که امکان بهره برداری از یک بوستر الکتریکی کمپرسور و یک راه‌انداز ژنراتور را ممکن می‌کند و در حقیقت بخشی از استراتژی ملایم قوای محرکه‌ی هیبریدی مرسدس بنز شمرده می‌شود که با نیت افزایش عملکرد و کاهش مصرف سوخت مقرر کرده شده است و با استناد به ادعای مرسدس، در سال ۲۰۱۸ به‌ کار گرفته خواهد شد.

مرسدس بنز کلاس اس ۲۰۱۷

ورژن‌های دیزلی رده بالا که شامل نمونه‌های S350d و S400d هستند، از نیروی محرکه دیزلی ۶ سیلندر با آرایش خطی، حجم ۶ لیتر و تجهیز به توربوشارژر استفاده می‌کنند که طیف قدرت این دو ورژن ۲۰۷ اسب‌ بخار و ۳۳۶ اسب‌ بخار است. به علاوه از طرف دیگر در بین خودروهای معرفی‌شده از کلاس اس فیس لیفت، ورژن‌ی S560 قرار دارد؛ این ورژن احیاکننده‌ی یکی از قابل احترام‌ترین دیزاین‌هایی است که به وسیله مرسدس‌بنز استفاده شده است. این ورژن حاوی نیروی محرکه ۸ سیلندر بنزینی با آرایش خورجینی تجهیز به توربوشارژر است؛ این پیشرانه در ورژن‌ی S500 قبل از فیس‌لیفت وظیفه‌ی تأمین قدرت را بر عهده داشت.

برای شما هم جالب است:   عصر خودرو - خودروهای الکتریکی و سود گیری از میتسوبیشی

مرسدس بنز کلاس اس ۲۰۱۷

یک ورژن نیز به اسم S560e وجود خواهد داشت که جانشین S500e حال حاضر خواهد شد؛ این ورژن هم از سری پیشرانه‌های بنزینی ۶ سیلندر با آرایش خطی سود می‌برد که تجهیز به تقویت‌کننده‌ی کمپرسور برق و موتور الکتریکی است که با سیستم الکتریکی ۴۸ ولت، ترکیب شده است.

مرسدس بنز کلاس اس ۲۰۱۷

در صدر ورژن‌ها، S63 با آپدیت اجین شده و نیروی محرکه ۴ لیتری ۸ سیلندر AMG که تجهیز به توربوشارژر دوقلو است، جانشین نمونه‌ی ۸ سیلندر ۵.۵ لیتری نسل قبلی شده است. توان خروجی این پیشرانه با ۲۶ اسب‌ بخار گسترش، به ۶۱۲ اسب‌ بخار رسیده است و گریز از مرکز چشمگیر ۹۰۰ نیوتن‌متر تولید می‌کند. عملکرد این سدان لوکس فول سایز افزایش یافته و شتاب صفر تا صد کیلومتر بر ساعت آن، با کاهش نیم ثانیه‌ای درمقایسه با نسل قبلی، ۳.۵ ثانیه است.

مرسدس بنز کلاس اس ۲۰۱۷

باشکوه‌ترین ورژن‌ی اس کلاس، که S65 اسم گذاری شده، بازهم با نیروی محرکه ۱۲ سیلندر خورجینی با توربوشارژر دوقلو توزیع خواهد شد؛ این پیشرانه توانی برابر با با ۶۲۱ اسب‌ بخار و گریز از مرکز ۱۰۰۰ نیوتن‌متر معرفی می‌‎کند. دیگر ورژن‌ها در سال ۲۰۱۸ معرفی خواهند شد که شامل جانشین‌های S300h ،S400 و به علاوه از طرف دیگر ورژن‌های S600 و S650 میباخ هستند و از نیروی محرکه ۱۲ سیلندر سود‌ می‌برند.

فیس‌لیفت کلاس اس، در نمای ظاهری با یک سری تفاوت ظریف اجین شده و متمایز از نسل قبلی است. این تفاوت به این شرح هستند: جلوپنجره‌ی تازه که در تمامی ورژن‌ها تغییر یافته است؛ چراغ‌های جلو نیز بازطراحی شده‌اند و نوارهای LED سه ردیفه به نوعی چراغ‌های روزتاب استفاده شده‌اند؛ سپرهای جلو و عقب از نمای ظاهری تازه ای دارا هستند و دیزاین چراغ‌های عقب نیز با برنامه‌های کریستالی دچار دگرگونی شده است.

برای شما هم جالب است:   رنو تالیسمان 2018 (renault talisman 2018)؛ ویژگیهای تکنیکی و قابلیت ها

مرسدس بنز کلاس اس ۲۰۱۷

در داخل کابین کلاس اس، سیستم معلومات و سرگرمی و ابزارهای دیجیتال نیز تغییراتی تجربه کرده‌اند و توانایی انتخاب حالاتی مانند کلاسیک، اسپرت و برنامه‌ریزی شده (تغییر تدریجی تم) معرفی می‌کنند. سیستم معلومات و سرگرمی به دکمه‌های کنترلی لمسی تجهیز شده است و  سیستم کروز کنترل نیز همراه با غربیلک فرمان دچار بازنگری و دیزاین تازه شده است. آپشن شارژ بی‌سیم تلفن‌های هوشمند به خودرو اضافه شده است و LED-های نورپردازی داخل کابین، طیف رنگی بیشتری خواهند داشت و ۶۴ رنگ مختلف را قادر اند در داخل کابین ایجاد کنند.

مرسدس بنز کلاس اس ۲۰۱۷

برجسته‌ترین خصوصیت کابین فیس‌لیفت کلاس اس، آپشن تازه ای موسوم به سیستم «کنترل راحتی انرژی‌بخش» است؛ این آپشن شامل تهویه‌ی مطبوع شبکه‌ای، صندلی‌های تجهیز به ماساژور، رایحه‌ی کابین، روشنایی کابین و سیستم صوتی است که دلیل گسترش راحتی و رانندگی بهتر می‌شود. این سیستم حاوی ۶ برنامه‌ریزی مختلف طراوت، گرمی، نشاط، شادی، راحتی و ورزش است.

مرسدس بنز کلاس اس ۲۰۱۷

بین طیف وسیعی از سیستم‌های کمکی راننده، این سدان لوکس رده‌بالا می‌تواند به پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های رانندگی اتوماتیک تجهیز شود که به وسیله مرسدس‌بنز معرفی می‌شود؛ این سیستم‌ها «کنترل مجاورت اکتیو Distronic» و «دستیار هدایت اکتیو» اسم دارند. کلاس اس تازه، به کمک این سیستم‌ها می‌تواند در محدوده‌ی سرعت تعیین‌شده، رفتار شتاب‌گیری و ترمزگیری را انجام دهد؛ همزمان با اینکه سیستم هدایت مستقل فرمان حداکثر در بازه‌هایی به مدت ۳۰ ثانیه امکان دارد.

مرسدس بنز کلاس اس ۲۰۱۷

قابلیت ها بیشتر برای کلاس اس تازه، شامل سیستم تعلیق بادی مرسدس‌بنز موسوم به Magic Body Control است که آپدیت شده و از عملکرد پیچشی تازه ای برخوردار است. این سیستم بدنه‌ی خودرو را به میزان ۳ درجه در پیچ‌ها به سوی داخل پیچ متمایل می‌کند؛ سیستم مطرح شده در نسل حال حاضر کلاس اس کوپه نیز موجود است. چراغ‌های LED نسل قبلی مورد بازبینی قرار گرفته است و چراغ‌های تازه با عملکرد و روشنایی فوق‌العاده وسیع به نوعی آپشن قابلیت خرید دارند. بنا بر ادعای کمپانی مرسدس‌بنز، میزان پرتاب نور چراغ‌های اصلی بیش از یک لوکس برای فاصله‌ای به میزان ۶۵۰ متر است.

برای شما هم جالب است:   رکاب - تداوم کاهش تولید دوگانه‌سوزها

مرسدس بنز کلاس اس ۲۰۱۷

فروش نسل تازه از ماه اکتبر سالی جاری شروع خواهد شد. به ذهن خطور میکند مرسدس بریتانیا با استناد به محاسبه فروش سال قبل که بیش از ۸۰ درصد کلاس اس‌های تهیه‌شده ورژن‌ی AMG Line بوده‌اند، از فروش ورژن‌های پایه‌ی SE سر باز زند. هزینه ورژن‌ی پایه‌ی کلاس اس AMG Line با کمی گسترش روبه‌رو شده است، ولی باید گفت هزینه ورژن‌ی ۳۵۰d از ۷۱,۵۸۵ پوند شروع می‌شود.منبع

به این پست امتیاز دهید.
پسندیدم۰خوشم نیومد۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات