کد خبر : 24376
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲
2 views بازدید

مرسدس S کلاس کوپه نمونه‌ ۲۰۱۸ رونمائی شد

به نوشته اخبار خودرو با استناد به گفته سایتهای اینترنتی عکس ها رسمی و جزئیات فنی نمونه‌های کوپه و روباز کلاس S در ورژن‌های S63 ،S65 و S560 با آپشن‌های AMG پخش شده است که در کنفرانس خودروی فرانکفورت معرفی خواهد شد. ابتدا سال جاری میلادی، مرسدس بنز خودروهای سدان کلاس S خود را با چهره‌ای تازه، پرده گشود و در آن وقت گفته می‌شد که نمونه‌های کوپه […]

به نوشته اخبار خودرو با استناد به گفته سایتهای اینترنتی

عکس ها رسمی و جزئیات فنی نمونه‌های کوپه و روباز کلاس S در ورژن‌های S63 ،S65 و S560 با آپشن‌های AMG پخش شده است که در کنفرانس خودروی فرانکفورت معرفی خواهد شد.

ابتدا سال جاری میلادی، مرسدس بنز خودروهای سدان کلاس S خود را با چهره‌ای تازه، پرده گشود و در آن وقت گفته می‌شد که نمونه‌های کوپه و روباز این کلاس در کنفرانس فرانکفورت ۲۰۱۷ به نمایش قرار داده خواهند شد. با این حساب، هفته‌ی ‌آتی می‌توان خودروهای تازه مرسدس را تماشا کرد.

جای تعجب نیست که نمونه کوپه ۲۰۱۸ که آپدیت شده، بسیار مشابه طرحی است که در نمونه سدان قابل مشاهده است. سه ورژن از خودروی مرسدس بنز کلاس S در ایالات متحده در معرض خواهد بود و در اینجا این خودروها را بررسی خواهیم کرد.

مرسدس بنز کوپه S560 

کوپه S560 مرسدس بنز تجهیز به نیروی محرکه تازه ۴ لیتری خورجینی هشت سیلندر و شبیه به نمونه S560 سدان است. این پیشرانه در اختیار به AMG GT است و در کوپه S560 می‌تواند قدرتی برابر با ۴۶۳ اسب بخار و گشتاوری برابر با ۷۰۰ نیوتن‌متر تولید کند. سرعت‌گیری صفر تا صد کیلومتر بر ساعت کوپه S560 مرسدس بنز ۴.۵ ثانیه است و حداکثر سرعت آن ۱۳۰ مایل بر ساعت (۲۱۰ کیلومتر بر ساعت) است که در داشبورد به‌صورت الکترونیکی نمایش داده می‌شود. سیستم انتقال قدرت ۴Matic با حالت تمام چرخ محرک، به نوعی حالت استاندارد این خودرو مقرر کرده شده است. در نمونه کوپه S560، امکان بهره برداری از سیستم محرک عقب نیست.

سپرهای بازطراحی شده جلو و عقب، چراغ‌های جلوی تازه، چراغ‌های عقب OLED و خروجی اگزوز دایره‌ای از نمونه تفاوت بیرونی کوپه S560 هستند. در نمونه استاندارد مرسدس بنز تازه از رابط Energizing Consolation با حالت‌های پیش‌تنظیم شده بهره میبرد که گرم‌کننده و ماساژور صندلی، روشنایی محیط متغیر، حالت‌های رانندگی متنوع و حتی موسیقی را اکتیو می‌کند.

با نگاهی به محیط داخلی این خودرو، مشابهت‌های کوپه مرسدس بنز با رقبایش از برندهای بنتلی و رولز رویس به‌وضوح دیده می شود. فرمان بازطراحی شده کوپه S560 حاوی دکمه‌های کنترل لمسی است که در محدوده E کلاس قرار گرفته‌اند. نمایشگر سیستم معلومات و سرگرمی ۱۲.۳ اینچی نیز اکنون با پانل ابزار دیجیتال در میانه داشبورد ادغام شده است تا ظاهر بی‌نظیری برای این خودرو به ارمغان بیاورد.

برای شما هم جالب است:   نبرد سدان‌های نیمه لوکس، بیوک لاکراس در مقابل کیا کادنزا

مرسدس بنز کوپه S63

در پایین کاپوت این خودرو یک ورژن‌ی آپدیت شده و توانمند از پیشرانه خورجینی هشت سیلندر AMG با حجم ۴ لیتر و توان ۶۰۳ اسب بخار بهمراه ۸۷۳ نیوتن‌متر گریز از مرکز قرار دارد. یک جعبه‌دنده ۹ سرعته دو کلاچه، تمام این قدرت تولیدی را مدیریت می‌کند. کوپه S63 مثل دیگر نمونه‌های AMG S63 تنها با حالت تمام چرخ محرک ۴Matic در معرض است. با این وجود اگر از سیستم عملکرد +AMG 4Matic استفاده شده باشد، گریز از مرکز موتور به صورت تمام و کمال متغیر است و خیلی آرام بین چرخ‌های جلو و عقب تغییر می‌کند.

مرسدس بنز کوپه S63

این خودرو در لحظه ۳.۴ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و حداکثر سرعت آن به ۳۰۰ کیلومتر بر ساعت محدود می‌شود. اگزوز و تعلیق اسپرت AMG از نمونه قابلیت ها استاندارد کوپه S63 هستند. ترمزهای بزرگ‌تر (جلو ۱۵ اینچ، عقب ۱۴ اینچ) و رینگ‌های ۲۰ اینچی با لاستیک‌های عملکردی از قابلیت ها استاندارد این خودرو هستند. تمام محیط داخلی و بیرونی کوپه S63 و S560 حدودا با هم شبیه به است.

مرسدس بنز کوپه S65

کوپه S65 تجهیز به پیشرانه ۶.۰ لیتری توئین توربو دوازده سیلندر خورجینی با قدرت ۶۲۱ اسب بخار و ۱۱۸۴ نیوتن‌متر گریز از مرکز است که به وسیله یک جعبه‌دنده اتوماتیک هفت سرعته کنترل می‌شود. اگر فکر می‌کنید AMG S65 بهترین خودروی کلاس S است، خوب است مجددا فکر کنید. لحظه شتاب‌گیری صفر تا ۶۰ مایل بر ساعت (۱۰۰ کیلومتر بر ساعت) این خودروی کوپه چهار ثانیه زمان می برد که نیم ثانیه بیشتر از کوپه AMG S63 باشد. حداکثر سرعت این خودرو، محدود به ۱۸۶ مایل بر ساعت (۳۰۰ کیلومتر بر ساعت) است.

مرسدس بنز کوپه S65

مرسدس بنز کوپه S65 به‌هیچ‌وجه از تکنولوژی ۴Matic استفاده نمی‌کند و تنها تجهیز به سیستم محرک عقب است. همه‌ی قابلیت ها استاندارد نمونه‌های S560 و S63، از نمونه تمام خصوصیت‌های عملکردی AMG در این خودرو می باشد. هر دو خودروی S65 و S63 را می‌توان با چرخ‌های متنوع ۲۰ اینچی، پکیج نایت AMG، پکیج فیبر کربن و ترمزهای سرامیکی کربنی انتخاب کرد.

برای شما هم جالب است:   رکاب - جیلی در جستجوی تولید لوتوس در چین است

تمام ورژن‌های نمونه ۲۰۱۸ کوپه کلاس S در سال آتی ارائه خواهند شد، و ارائه تولیدات ایالات متحده در اواسط سال آتی میلادی شروع خواهد شد. هزینه‌ رسمی تمامی نمونه‌ها نزدیک به آن وقت مطرح خواهد شد؛ با اینحال گمانه زنی می شود آستانه‌ی هزینه ارزان‌ترین نمونه، بیش از ۱۰۰ هزار دلار باشد. بر اساس تازه ترین حدس و گمان‌ها، هزینه مجموعه S65 با آپشن‌های کامل، بیش از ۲۰۰ هزار دلار ‌خواهد بود.

نمونه‌های بازسازی شده ۲۰۱۸ مرسدس بنز کلاس S روباز (کابریولت) 

نمونه‌های روباز مرسدس بنز کلاس S این ماه برای نخستین بار در کنفرانس خودروی فرانکفورت نمایش داده می‌شود؛ نمونه‌های روباز دوست‌داشتنی و باشکوه مرسدس بنز، چهره‌ی جدید و به‌روزی از خانواده‌ی پیشرانه‌های مرسدس به نمایش خواهند گذاشت. پیشتر نگاهی به ورژن‌های ۲۰۱۸ مرسدس بنز S کلاس کابریولت می‌اندازیم که برنامه ریزی شده است در سال ۲۰۱۸ فروخته شود.

مرسدس بنز کابریولت S560 

خودروی روباز S560 با بهره برداری از نیروی محرکه مرسدس بنز ۴ لیتری بای‌توربو خورجینی هشت سیلندر، می‌تواند قدرتی برابر با ۴۶۳ اسب بخار و ۵۱۶ پوند فوت گریز از مرکز تولید کند؛ پیشرانه این خودرو به یک جعبه‌دنده اتوماتیک ۹ سرعته وصل می‌شود. برخلاف S560 کوپه، نمونه کابریولت تنها با سیستم محرک عقب در معرض است. به خاطر داشته باشید که خودروی کوپه سقف‌دار می‌تواند تجهیز به سیستم ۴Matic تمام چرخ محرک باشد. شتاب‌گیری صفر تا ۶۰ مایل بر ساعت این مرسدس روباز، ۴.۵ ثانیه زمان می برد؛ در صورتی که حداکثر سرعت آن ۱۳۰ مایل بر ساعت (۲۱۰ کیلومتر بر ساعت) است که به‌طور الکترونیکی محدود می‌شود. همه‌ی تفاوت داخلی و بیرونی کوپه S560 در این نمونه روباز نیز استفاده می‌شود.

مرسدس بنز S560 روباز

 آپدیت‌های ویژه نمونه‌های روباز از نمونه سیستم گرم‌کن ناحیه گردن، سیستم بادگیر در محدوده کامل کلاس S روباز در معرض هستند، همان‌طور که قبلا بود. ابزارهای جانبی اختیاری در S560 روباز شامل تازه ترین سیستم دستیار راننده با توانایی نیمه مستقل و سیستم کنترل استقامت جادویی مرسدس بنز است.

مرسدس بنز کابریولت S63

خودروی روباز S63 تجهیز به نیروی محرکه ۴ لیتری خورجینی هشت سیلندر بای‌توربو AMG است، که قادر به تولید ۶۰۳ اسب بخار و ۶۶۴ پوند-فوت گریز از مرکز است؛ پیشرانه AMG توانمند این خودرو با جعبه‌دنده ۹ سرعته دو کلاچه اسپیدشیفت هماهنگ شده است. شتاب‌گیری ۰ تا ۶۰ مایل بر ساعت (۱۰۰ کیلومتر بر ساعت) این خودروی روباز ۳.۴ ثانیه و با حداکثر سرعت ۱۸۶ مایل بر ساعت (۳۰۰ کیلومتر بر ساعت) است.

برای شما هم جالب است:   رکاب - گسترش ۹.۵ درصدی تردد در جاده‌ها

مرسدس بنز  S63 روباز

نمونه S63 تنها خودروی روباز ۲۰۱۸ کلاس S با سیستم تمام چرخ محرک است. سیستم ۴Matic به‌صورت استاندارد روی کابریولت S63 نصب می‌شود. مثل S63 کوپه، AMG با امکاناتی از نمونه برنامه کاربردی AMG Monitor Tempo، اگزوز عملکرد اسپرت، تعلیق ایرماتیک اسپرت، ترمزهای بزرگ‌تر و رینگ‌های ۲۰ اینچی، دلیل ارتقاء عملکرد کابریولت S63 می‌شود. رینگ‌های مختلف ۲۰ اینچی و ترمزهای سرامیکی کربن قادر اند به نوعی گزینه‌های اختیاری در این خودرو استفاده شوند.

مرسدس بنز کابریولت S65

گران‌ترین خودروی روباز کلاس S مرسدس، AMG S65 است که با نیروی محرکه خورجینی دوازده سیلندر توئین‌توربو، قدرتی برابر با ۶۲۱ اسب بخار با گریز از مرکز ۱۱۸۴ نیوتن‌متر  تولید می‌کند و به یک جعبه‌دنده اتوماتیک هفت سرعته وصل می‌شود. با اینحال به خاطر داشته باشید که قدرت زیاد لزوما به معنای عملکرد بهتر نیست. AMG S65 با لحظه سرعت‌گیری صفر تا صد کیلومتر بر ساعت ۴ ثانیه درمقایسه با نمونه S63 با ۳.۴ ثانیه عملکرد ضعیف‌تری دارد. نمونه روباز S65 نیز با سرعت ۱۸۶ مایل بر ساعت (۳۰۰ کیلومتر بر ساعت) از جهت الكترونیكی محدود شده است.

مرسدس بنز S65 روباز

نیروی محرکه خورجینی دوازده سیلندر این نمونه روباز تنها می‌تواند با حالت محرک عقب وجود داشته باشد. رانندگانی که علاقه‌مند به بهره برداری از سیستم ۴Matic هستند، خوب است از نمونه S63 بهره ببرند. در مقایسه با نمونه S63، این خودروی روباز S65 امکاناتی از نمونه چرخ‌های ۲۰ اینچی خاص و دیزاین دارای اختلاف جلو عرضه می‌دهد. تمام خصوصیت‌های عملکردی S63، مانند همه اجزای اختیاری در معرض خواهند بود.

کنفرانس خودروی فرانکفورت از ۲۳ شهریور تا ۲ مهر ۹۶ در آلمان برگزار خواهد شد و کمپانی‌های خودروسازی بزرگ دنیا بروزترین تولیدات و تکنولوژی‌های خود را در این کنفرانس ارائه می‌کنند. شما میتوانید با تماشای فیلم کوتاهی که پیشتر‌ی نوشته آورده شده است، از زیبایی تازه ترین کالا مرسدس بنز، لذت ببرید.

 

لینک دانلودمنبع

به این پست امتیاز دهید.
پسندیدم۰خوشم نیومد۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات