کد خبر : 33709
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۸
20 views بازدید

پیش نمایشی از کنفرانس دیترویت ۲۰۱۸؛ مجمع ستارگان نه چندان مهیج

به نوشته اخبار خودرو با استناد به گفته سایتهای اینترنتی نمایش دیترویت که با اسم نمایش خودرو بین المللی شمال آمریکا نیز شناخته می شود، درهایش را در چهاردهم ژانویه خواهد گشود.مانند سال های قبلی، امسال هم در نخستین نمایش مهم سال تازه میلادی اتفاق های با مزه ای در انتظار است. از اکثر قسمت های هیجان انگیز نمایش دیترویتِ هفته آتی، حدودا اطمینان داریم. […]

به نوشته اخبار خودرو با استناد به گفته سایتهای اینترنتی

نمایش دیترویت که با اسم نمایش خودرو بین المللی شمال آمریکا نیز شناخته می شود، درهایش را در چهاردهم ژانویه خواهد گشود.مانند سال های قبلی، امسال هم در نخستین نمایش مهم سال تازه میلادی اتفاق های با مزه ای در انتظار است.

از اکثر قسمت های هیجان انگیز نمایش دیترویتِ هفته آتی، حدودا اطمینان داریم. نمایشی که احتمالا، دیدنی های فراوانی خواهد داشت.

کراس اوور تازه آکورا

شاخه لوکس هوندا یا همان آکورا با پخش تصویر فوق برای SUV مشهورش، تایید کرده که نمونه ابتدایی RDX 2019 در دیترویت ۲۰۱۸ به نمایش گذاشه خواهد شد.

با استناد به پیش نمایش سومین نسل Acura RDX انتظار نمی رود که کالا نهایی با خودروی عرضه شده تفاوتی داشته باشد. RDX تازه برای نخستین بار در آمریکا دیزاین شده و عظیم ترین بازآفرینی این خودروساز در دهه واپسین شمرده می شود؛ قبلی از این، RDX نخستین نسل از تولیدات آکورا است که به وسیله Precision Crafted Efficiency خلاق و مشهور تولید می گردد، و این کمپانی را وارد دوره تازه ای خواهد نمود.

زبان دیزاین تازه آئودی

بی تردید شروع طوفانی آئودی،با به نمایش گذاشتن اسپرتبک A7 در غرفه اش خواهد بود.تازه ترین ورژن این چهار در فست بک، در ماه اکتبر به روش ویژه در گردهمایی نمایش داده شد. با اینحال در نمایش هفته آتی به روش عمومی به نمایش قرار داده می شود. بعد از درخشش A8 در لس آنجلس، صبر کردن برای A7 تازه کمی سخت است!

این نمونه با دیزاین متفات خود می تواند بیانگر زبان دیزاین تازه حلقه های اتحاد باشد، آئودی این ایام در رده ای بالاتر از مرسدس بنز و ب ام و با نظر مثبت صاحبنظران در عرصه دیزاین مواجه شده و خودروهای بسیار جذابی را روانه مارکت کرده است.

تولیدات مارکت پسند BMW

جشن ب ام و در دیترویت ۲۰۱۸ با دو خودرو مهم دنیا پیش خواهد رفت. دو کالا i8 و X2. ب ام و i8، کوپه ای که آپدیت خواهد شد، و X2 شاسی بلندی که برای نخستین بار به نمایش در می آید. با این وجود گفتن این موضوع در اینجا لازم است که انتظار به روزرسانی و سورپرایز ویژه ای از BMW برای i8 نداشته باشید.

بخصوص اینکه اکثر تفاوت آتی i8 را در سال پیش پیشاپیش دیده ایم. با این وجود از طرف دیگر، این نخستین باری خواهد بود که قادر ایم کراس اوور تازه X2 را که سال قبلی تنها به روش آنلاین عرضه شد، از نزدیک ببینیم.

برای شما هم جالب است:   تکمیل پورشه 993 کلاسیک، کد 400R

این کالا با اینکه از لحاظ ویژگیهای تکنیکی خودرو چندان خارق العاده ای نیست، با اینحال می تواند در مارکت کراس اوور پسند این روزهای جهان، خیل عظیمی از خریداران را روانه مراکز فروش این برند کند.

قدرت نمایی شورولت در سرزمین مادری

یقینا شما هم امیدوارید که جنرال موتورز نمونه C8 کروت را به دیترویت بیاورد، با این وجود در کمال تاسف لازم است بگوییم که احتمال این موضوع خیلی پایین تر از آن است که به آن دل ببندیم. بجای آن وانت پرطرفدار Silverado شورولت که در کنفرانس تگزاس ستایش برانگیز ظاهر شد، این دفعه به تمام کنکجکاوی ها انتهای خواهد داد.

وانت اسپرت تازه فورد

به نظر میرسد مراسم پرده برداری از پیکاپ تازه فورد در دیترویت طرفدار فراوانی دارد. با این وجود تعجب نکنید اگر فورد دست به حرکت های کمی باورنکردنی غریب بزند.

مثلا در همین ابتدا نمونه های متفاوتی از وانت های خود عرضه کند. خودرو های اسپرت هم احتمالا به دیترویت خواهند رسید. مانند یک GT500 که اخیرا اخباری از آن درز کرده و یا حتی یک موستانگ بولیت!

Honda، پاک و بی آلایش

هوندا در برنامه های نمایش دیترویت، اصلا رازدار نبوده و حدودا وضعیتش واضح است. کالا تازه این خودروساز ژاپنی بهمراه چهره ای زیباتر و به علاوه از طرف دیگر موتور هیبریدی ارائه خواهد شد. هوندا هم مانند آکورا خودروی جدیدش را بسیار دارای اختلاف می داند. باید صبر کرد و دید.

نسل جدید هیوندای ولوستر در راه مارکت آمریکا

تا اینجای کار هیوندای چندین تیزر از ورژن تازه هاچبک خود -ولستر- پخش کرده و غیر از این ولستر تازه به دفعات به روش آشکار روبه روی دوربین ها قرار گرفته.

خلاصه اینکه منتظر ولستر تازه در نمایش پیشِ رو باشید. از آنجایی که i30 به مارکت آمریکا و کانادا نرسید، ولستر برای هیوندای ارزش فراوانی دارد و بر روی آن (بخصوص برای مارکت آمریکای شمالی) مانور فراوانی خواهد داد.

الهه زیبایی اینفینیتی

اینفینیتی (شاخه لوکس نیسان) چندی قبل تصویر جذاب ای از کانسپت جدیدش به اسم Q پخش کرده که نمایش دهنده انتخاب مسیر تازه ای در دیزاین خودروهایش است.

کانسپتی با خطوط مختصر و صاف، که بنا بر گفته اینفینیتی، “از سدان های قدیمی، به خاطر نیمرخ کشیده کانسپت تازه، برای در بیشتر مواقع فاصله گرفتیم.” باز هم یادآور می شویم که Q زبان تازه دیزاین اینفینیتی است که خیلی زود تمام خودروهای تولیدی اش را در آتی را تحت تاثیر قرار می دهد.

برای شما هم جالب است:   رکاب - خودروی مزدا۳ در جمع شش خودروی مطمئن از دیدگاه موسسه JD Energy

تولیدات پرقدرت و پاک از آنِ Jeep

جیپ چندی قبل چندین تصویر از چروکی ۲۰۱۹ پخش کرده که حاکی از اس یو ویِ اسپرت تری است. جیپ آمریکایی متعهد شده که پیشرانه توانمند با این وجود کم مصرف تری را برای چروکی تازه ارائه کند.نحوه پیاده سازی و جزئیات این برنامه را در هفته آتی متوجه خواهیم شد.

جدید ترین کالا لامبورگینی در راه عظیم ترین ترین مارکت خودروهای توانمند

دیترویت یقینا اوروس را خواهد دید! حداقل می توان در این عرصه امیدوار بود. لامبورگینی بعد از ۲۵ سال، باز هم خودرو شاسی بلند ساخته است و می خواهد آن را به خریداران ثروتمند دومین مارکت بزرگ جهان نشان دهد.

منتها اوروس با هرچه که تا اینجای کار تحت عنوان SUV شنیده اید و دیده اید دارای اختلاف است. با این وجود این خودرو در ماه قبلی به طرز رسمی عرضه شد، با اینحال بازهم منتظر جزئیات نمایش آن در دیترویت هستیم.

ممکن است غیر از حضور اوروس در دیترویت، بیننده رنگ آمیزی بیشتر آن هم باشیم، تا به اینجا تمامی عکس ها پخش شده از اوروس یا خاکستری است یا زرد.

کانسپت تازه لکسوس تکمیل نمایش در سرزمین یانکی ها

لکسوس با پوشاندن بخش کوپه های لوکس تولیدی خود، به وسیله نمونه های RC و  LC کمی با سیاست دارای اختلاف تری ظاهر شده.

در انتهای سال قبلی بود که لکسوس از کراس اوور RX پرده گشود و اکنون کانسپت LF-1 limitless منظر بزرگی از کراس اوور های آتی این برند است.

استودیو دیزاین CALTY (در قسمت جنوبی کالیفرنیا) که خالق LF-1 است، متعهد شده که اصول ابتدایی و معنی حقیقی لوکس بودن یک خودرو را با کالا تازه خود برای دنیا مجددا تعریف کند!

عرضه مجموعه تازه مرسدس بنز G کلاس در دیترویت

برنامه اصلی بنز در دیترویت، بعد از یک دهه ثبات و یکنواختی، بازآفرینی بنز کلاس G خواهد بود. تا اینجای کار تفاوت چشم گیری در کلاس G ندیدیم، باید دید در نمایش دیترویت مرسدس بنز چه تکمیل کرده است.

گفتن این موضوع در اینجا لازم است، آنچه که از تصویر های درز کرده G Class دیده ایم تا به اینجا، بازهم حاکی از تفاوت جزئی در قسمت بیرونی این خودروست. با اینحال باید بدانید تفاوت بنیادی درون کابین اتفاق میافتد.

برای شما هم جالب است:   هزینه پژو 508 ایران خودرو بصورت رسمی مطرح شد؛ فروش در نمونه‌های وارداتی

از نکات فنی G Class هم نباید گذشت. مانند پیشرانه سبز و کاهش قابل توجه وزن. به علاوه از طرف دیگر شایعاتی از AMG پخش شده که حاکی از ارائه نمونه تازه ای از مجموعه ۵۳ به همراه موتورهیبریدی است. این سری شامل یک موتور توانمند الکتریکی و یک موتور شش سیلندر توربوشارژ می شود. اگر برای شما علاقه مندان این پرسش مطرح است که نخستین کاندید لایق مجموعه تازه ۵۳ کدام مرسدس خواهد بود؟ به نظر ما CLS !

بازهم یک وانت جدید، اینبار با لوگو دوج

نمونه دیگری از قد بلندترین خودرو هایی که انتظارش را در دیترویت می کشیم، Ram 1500 است که چندین بار در ماه های واپسین در حال آزمایش در خیابان ها ظاهر شده.

نسل آتی پیکاپ Ram، مسیر رقبایش را طی نمی کند. به گونه ای که بازهم با بدنه فولادی باقی خواهد ماند. با این وجود باید تا هفته آتی صبر کرد تا از جزئیات با خبر شد.

تویوتا بازهم بدون سوپرا

وقتی که لحظه دیزاین تازه برای  Camry مشهور رسید،  تویوتا بطور کلی مخاطره طلبانه، تصمیمی جدی گرفت و به شکل قابل بحثی یکی از متهاجمی ترین سِدان های مارکت را دیزاین کرد. اکنون به نظر می رسد درمقایسه با Avalon فول سایزهم، دقیقا همین برخورد را خواهد داشت.

تصویر بالا  از تیزر Avalon تازه برداشته شده است. که نمایش دهنده خودروی اسپرتی است که به نظر میرسد حرف های فراوانی برای گفتن دارد. و در انتها، خبر نا امیدکننده ای هم، در تماس با تویوتا لازم است بگوییم، که در کمال تاسف سوپرا به دیترویت هم نخواهد رسید!

Volkswagen

نمونه تازه ای از Volkswagen Jetta در راه است. اگر ورژن تولیدی، همان اسکچ هایی که به وسیله این خودروساز آلمانی پخش شده باشد، باید منتظر یک خودرو دلچسب و پر زرق و برقی باشیم. درست مانند قبلی، سیاست فولکس واگن بازهم بی خبر گذاشتن رسانه هاست و هیچ جزئیاتی از Jetta  تا اینجای کار به شکل رسمی مطرح نشده است.

درصورت تمایل این لینک خبری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

منبع

به این پست امتیاز دهید.
پسندیدم۰خوشم نیومد۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات