به نوشته اخبار خودرو با استناد به گفته سایتهای اینترنتی

در تقویم کنفرانس های بین المللی ، کنفرانس فرانکفورت یکی از با اعتبارترین آن ها است و بسیاری از خودروسازان دنیا کالا خود را در این کنفرانس برای اولین بار به نمایش می گذارند.

این کنفرانس کمتر از یک ماه دیگر ، یعنی از ۱۴ سپتامبر، کار خود را شروع می کند و در طول ۱۰ روز ، تازه ترین تولیدات و دستاورد های وسیله نقلیه ای دنیا را به نمایش خواهد گذاشت. با اینحال بر اساس معمول کمپانی های بزرگ خودروسازی در حال برنامه ریزی برای به نمایش گذاشتن تولیدات خود هستند و آنچه پیشتر خواهید خواند، تولیدات ممکن هستند که در این کنفرانس برای اولین بار معرفی خواهند شد.

استون مارتین : ما در این کنفرانس یقینا بیننده معرفی ونتیج تازه خواهیم بود که بر اساس اخبار فاش شده  مشابهت بسیاری به ورژن  DB10 دارد و این نمونه در حقیقت، یک کانسپت خوش چهره بود که برای اولین بار در فیلم جیمز باند ظاهر شد.

بنتلی : بنتلی بالاخره راضی به دیزاین مجدد کانتیننتال جی تی تازه شده و یقینا در این کنفرانس بیننده چهره ای بسیار دارای اختلاف از آن باشیم.

ب ام و : کمپانی مشهور و پرطرفدار باواریایی، در این کنفرانس دست پر حاضر می شود و برای اولین بار از نسل تازه M5 معرفی می کند که اکنون به روش دو دیفرانسیل به تولید خواهد رسید و همراه با آن تازه ترین ورژن از مجموعه ۶، یعنی گرن توریسمو نیز حضور دارد.

دیگر کالا ب ام و در این کنفرانس ورژن تمام الکتریکی مجموعه three خواهد بود، با اینحال احتمال آن نیز می باشد که ورژن مفهومی آن به جای ورژن تولیدی معرفی شود. به علاوه از طرف دیگر ب ام و در این کنفرانس یک سوپرایز خواهد داشت و هنوز کسی نمی داند که این سوپرایز مجموعه eight تولیدی است یا علاقه مندان بیننده عرضه I8 اسپایدر و یا نمونه شاسی بلند خانوادگی X7 خواهند بود؟

برای شما هم جالب است:   جیپ در جستجوی معرفی شاسی‌بلند هیبریدی خود در کنفرانس شانگهای است

هیوندای : این امیدواری وجود دارد که این خودروساز کره ای ورژن ای تازه از هیوندای کنا معرفی کند و یقینا کمی پز تولیدات مجموعه N-Efficiency را نیز خواهد داد.

جگوار : جگوار برنامه ریزی شده است کراس اوور جدیدش را با اسم E-Tempo به نمایش عموم درآورد و این دومین کراس اووری است که جگوار به فکر تولید آن افتاده است.

با این وجود سومین آن ها نیز با اسم I-Tempo در حال تحقیق و پیشرفت است و انگار جگوار به این زودی قصد عرضه نهایی را ندارد. با این وجود ضروری به ذکر است که I-Tempo وسیله نقلیه ای تمام الکتریکی و رقیب تسلا نمونه ایکس خواهد بود.

کیا : کیا ، نزدیک ترین رقیب هیوندای است که یقینا در کنفرانس فرانکفورت پرده از مینی کراس اوور جدیدش با اسم Stonic بردارد. این خودرو برنامه ریزی شده است با پلتفرمی یکسان با هیوندای کنا تولید شود.

مرسدس بنز : آقای خوش چهره آلمانی برای اولین بار به تولید خودروهای پیکاپ زده و تجربه تولید خودرو های ون و کامیون ها به پیشرفت این پیکاپ تازه کمک کرده است.

با این وجود مرسدس ماه پیش در یک مراسم این پیکاپ را پرده گشود و در این کنفرانس باز هم آن را به نمایش خواهد گذاشت. برنامه ریزی شده است در این کنفرانس مرسدس از یک کراس اوور الکتریکی دیگر نیز معرفی کند. در قسمت AMG نیز یقینا بیننده داغ ترین اتفاق سال، یعنی معرفی ابرخودروی مرسدس با اسم حال حاضر Venture one خواهیم بود. مرسدس تصمیم گرفته است تا به دلیل این خودرو بسیاری از رکورد ها را جا به جا کند.

برای شما هم جالب است:   بنگرید: ثبت رکورد سریع‌ترین شاسی‌بلند جهان با لنداسپیدکروزر

پورشه: یقینا در این کنفرانس تصویری تازه از نسل سوم کاین را همراه با پیش نمایشی از خودروهای برقی تولید اسپرت ترین خودروساز آلمان را خواهیم دید.

اگر دوست دارید این لینک خبری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

منبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد