به نوشته اخبار خودرو با استناد به گفته سایت پدال

کانسپت تازه تویوتا C-HR Hy-Energy عرضه شد. همان‌گونه که اسم خودرو نشان می‌دهد، این نمونه مفهومی حاوی قدرت بیشتر و دیزاین ظاهری با رنگ روشن می‌باشد.

تویوتا این برنامه مطالعاتی را برای امکان‌سنجی تولید ورژن هیبریدی پرقدرت‌تر از کراس اوور C-HR ساخته است. ورژن استاندارد C-HR هیبرید شهرت فراوانی در اروپا داشته و ۷۵ درصد خریداران این ورژن را انتخاب کرده‌اند.


طراحان تویوتا به‌طور هوشمندانه‌ای از استفاده از عنصر های زیادی در بدنه پرهیز کرده و بجای آن روی افزایش شاخصه‌های دیزاین تلاش نموده‌اند. این شاخصه‌ها شامل ترکیبات تازه رنگ، تریم ها و جزئیات می‌باشد.

اسپویلر لبه‌ای جلو، محیط بالای نشان تویوتا در جلو و تریم قوس چرخ‌ها هم‌اکنون رنگ مشکی براق داشته و چراغ‌های جلو، فریم شیشه‌ها و رینگ‌های ۲۰ اینچی نیز جلوه کروم تیره دارند؛ با اینحال رنگ متضاد نارنجی در ستون‌های جلو، پوشش آینه‌های جانبی و نوار داخل چراغ‌ها بکار رفته است.

این رنگ نارنجی به علاوه از طرف دیگر در قسمت پایینی جلوپنجره کار شده و سقف نیز همین دیزاین را دارد. کابین از همان ترکیب دیزاین بیرون پیروی کرده و داشبورد، پانل درب‌ها و صندلی‌ها نیز حاوی جزئیات نارنجی هستند.

تویوتا در حرکتی نسبتاً غیرمعمول هیچ جزئیاتی از قوای محرکه پرقدرت‌تر هیبریدی این کانسپت را پخش نکرده و تنها به گفتن اینکه پیشرانه خودرو قدرت و پرفورمنس بیشتری درمقایسه با ورژن ۱۲۲ اسب بخاری نمونه هیبریدی عادی دارد بسنده کرده است. تویوتا گفته برنامه‌هایی برای گسترش بیشتر تولیدات هیبریدی داشته و جزئیات آن را در ابتدا سال ۲۰۱۸ مطرح خواهد نمود.

برای شما هم جالب است:   عصر خودرو - خروج از کمای صادراتی با هم کاری‌های خارجی؟منبع

 • برچسب ها:
  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد